Élvezet és fájdalom, forgatag és magány, mindez egyetlen helyen....

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Chatbox
Discord szerverünk
Sziasztok! A >>connect<< gombra kattintva meghívót kapsz a szerverünkre. Szeretettel várunk!
Legutóbbi témák
Hyung Kim Ryu Vas. Május 12, 2024 3:02 pm

Hyung Kim Ryu Pént. Május 10, 2024 11:19 pm

Chaol Christian Callahan Szer. Május 01, 2024 10:33 pm

Milo Morris Szer. Május 01, 2024 9:19 pm

Luo Ya Szer. Május 01, 2024 8:42 pm

Kim Shangjue Szer. Május 01, 2024 7:48 pm

Top posting users this month
Hyung Kim Ryu
Zanett # Darick Vote_lcapZanett # Darick Voting_barZanett # Darick Vote_rcap 
Luo Ya
Zanett # Darick Vote_lcapZanett # Darick Voting_barZanett # Darick Vote_rcap 
Milo Morris
Zanett # Darick Vote_lcapZanett # Darick Voting_barZanett # Darick Vote_rcap 
Kim Shangjue
Zanett # Darick Vote_lcapZanett # Darick Voting_barZanett # Darick Vote_rcap 
Chaol Christian Callahan
Zanett # Darick Vote_lcapZanett # Darick Voting_barZanett # Darick Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Szer. Márc. 01, 2023 6:44 pm-kor volt itt.
Music box

Megosztás
 

 Zanett # Darick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
TémanyitásTárgy: Zanett # Darick   Zanett # Darick EmptyVas. Aug. 22, 2021 10:32 pm

Zanett & Darick
 "The sky was cloudless and of a deep dark blue."


Rég volt már, hogy beültem volna úgy , bárhova is. Nem szoktam túlságosan beszéldbe elegyedni másokkal, nem azért, mert antiszociális volnék, egyszerűen a zsaruk többsége fél a pszichológusoktól, talán azért, mert él bennük egy sztereotípia. Arról, hogy ha észrevennénk rajtuk valamit, akkor azt jelentenénk a feletteseiknek. Csakhogy, pont nem ezt csinálom a szabadidőmben, nem elemzek senkit és semmit. Most is épp egy laza uzsonnát fogyasztok el, mielőtt tovább mennék. Várnak otthon, és nekem is, meg Blackynek is, akinek egyébként én a Phoenix nevet adtam, de egy léhűtő lány elkezdte Blackyzni, és valamiért arra kezdett hallgatni, onnantól, hasra is vághattam magamat, csak arra hallgat. Mindegy, de amire együtt tanultunk, tanulunk, arra viszont nem a neve a fontos, hanem a képességei.
Nekem is iskolába kell járnom vele, minden héten kétszer.
Az órámra pillantok, van még időm, bőven. Ismernek már itt a bárban, engem is, és amióta megjelent mellettem a kutya, még jobban örülnek a látogatásainknak, van külön itató tálja, tényleg saját, az ő nevével ,az egyik rendőr felesége készítette, aki fazekas. Kaptunk otthonra is egy szettet. Ezen kívül, vannak játékai is, hiszen még csak most lesz egy éves, de rengeteget szoktak játszani vele, ha lehet. Jót tetsz a rendőröknek, és kivételesen itt viszont jegyzetelek, ha nem most, akkor később otthon, leírom a tapasztalataimat. Épp megköszönöm a hatalmas jeges teámat, miközben Blackyt követem a tekintetemmel, épp az egyik húzós játékával indult el az egyik új belépő felé, még csak alig érkezhetett meg, mert a pultnál áll, és lehet , hogy új vendég, még nem láttam itt.
- Hé, Blacky , gyere vissza, nem mindenki akar veled játszani. – már készítem a jutalomfalatot, ha visszajön, de közben fel kelek a laptopom mellől.
- Hello, ne haragudj, a nevem Darrick, és ő a kutyám. Nem szerettünk volna zavarni. Tanuló terápiás, rendőr segéd. – bár, még nem fordítottam be én sem a belépő kártyámat, látszik, hogy igazságügyi elmeszakértő áll rajta, Blacky nyakörvén, amit szintén egy segítőkész rendőr rokontól kapott, paracord fonással, a rendőrség színeiben, és rajta a biléta a nevemmel, és telefonszámommal. Meg még egy rendőrségi lógó. Szeretik errefelé a kutyákat. Megbecsülik őket, főleg ha fontos munkát látnak el.


Darick Liam Kerrigan

Inside of me, I will be angel, or a devil

Darick Liam Kerrigan

Tartózkodási hely :
Santa Monica
Hozzászólások száma :
72
Join date :
2020. Jun. 27.
Age :
34

Zanett # Darick Empty
Vissza az elejére Go down
 

Zanett # Darick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» André Zsanett/Zanett
» Darick & Krista
» Darick Liam Kerrigan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: California :: Los Angeles :: Szórakozó helyek :: Rendőrségi Bár-