Élvezet és fájdalom, forgatag és magány, mindez egyetlen helyen....

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Chatbox
Discord szerverünk
Sziasztok! A >>connect<< gombra kattintva meghívót kapsz a szerverünkre. Szeretettel várunk!
Legutóbbi témák

Milo Morris Tegnap 9:19 pm-kor

Luo Ya Tegnap 8:42 pm-kor

Kim Shangjue Tegnap 7:48 pm-kor

Chaol Christian Callahan Vas. Jan. 07, 2024 1:40 pm

Hudson Duncan Payne Hétf. Dec. 18, 2023 10:02 pm

Top posting users this month
Luo Ya
André Zsanett/Zanett  Vote_lcapAndré Zsanett/Zanett  Voting_barAndré Zsanett/Zanett  Vote_rcap 
Milo Morris
André Zsanett/Zanett  Vote_lcapAndré Zsanett/Zanett  Voting_barAndré Zsanett/Zanett  Vote_rcap 
Kim Shangjue
André Zsanett/Zanett  Vote_lcapAndré Zsanett/Zanett  Voting_barAndré Zsanett/Zanett  Vote_rcap 
Chaol Christian Callahan
André Zsanett/Zanett  Vote_lcapAndré Zsanett/Zanett  Voting_barAndré Zsanett/Zanett  Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Szer. Márc. 01, 2023 6:44 pm-kor volt itt.
Music box

Megosztás
 

 André Zsanett/Zanett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
TémanyitásTárgy: André Zsanett/Zanett    André Zsanett/Zanett  EmptyKedd Aug. 17, 2021 9:31 am

André Zsanett/Zanett
"Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet."

Becenév

Zsani
Születési hely, idő

1986. 05. 20. Budapest, Magyarország
Kor

35
Szexuális beállítottság

Lesbian
Hobbi

LMBTQ sorik, sci-fi, youtube nézés, olvasás, zene hallgatás, mozi, vásárolgatás, bulizni
Csoport

Rendőrség
Foglalkozás

Rendőrségi helyszínelő
Play by

Palvin Barbara
Karaktered típusa

Saját


Mesélj magadról


pozitív illetve negatív tulajdonságok:
Könnyen barátkozók, van egy csomó új és régi barátom, akikkel tartom is a kapcsolatot, de vannak olyanok is akikkel viszont már megszűnt, mert ők nem tettek semmit a barátságunk fen maradásáért, így jobbnak láttam velük nem foglalkozni.
Vidám vagyok, viszont nem viszem túlzásba. Ha valamit kapok, annak örülök, vagy ha egy régen látott barátott pillantok meg, az mindig fel tud vidítani.
Türelmes vagyok, sosem hallod tőlem, hogy mikor jönnek már vagy mikor hozzák már a pizzát, és anno anyát is mindig türelemmel vártam haza, pedig biztos voltam benne, hogy nagyon későn fog haza érni.
Segítőkész vagyok, mindig segítek a környéken élő időseknek, csak nem mindenki köszöni meg úgy, hogy bár ne tette volna.
Szeretem a rendet, csak a rend rakáshoz vagyok néha elég lusta, de ha fogom magam és elkezdem, akkor azt végig is viszem, de pár nappal később megint ugyan az a kupi vár, és rakhatok megint rendet.
A világ legnagyobb balekja címéért is indulhatnék, mert harmincnégy év elteltével is hiszem, hogy az emberekben van még bennük jóság, hogy van még remény a számukra.
Érzéketlen vagyok, mert vannak dolgok amik kevésbé foglalkoztatnak, mint a bűvészkedés vagy a vacakok gyűjtése.
Túl gondolok dolgokat, mindig a legrosszabbra gondolok, ha anya telefonál, de még nincs otthon mikor máskor már rég otthon szokott lenni, vagy amikor nem telefonál időben mikor valahova megérkezik épségben.
dolgok, amiket szeret:
Tea, Barátok, Zene, Pizza, LGBTQ sorozatok, Kényelmes ruhák, Jó könyvek, A jó filmeket, A videó játékokat
dolgok, amiket nem szeret:
Habos-babos ruhák, A rossz filmeket, A rossz könyveket, A rekedtes hangú metál énekeseket, A tuc-tuc zene, Szappan operák fúj, A lencsét, Ha elszúrják a hétvégét, valakinek tartozni, Az idiótákat
meghatározó pillanatok az életéből:
- A nap amikor rájöttem, hogy meleg vagyok és elfogadtam, illetve mikor a családomnak elvállaltam a másságom, és elfogadtak olyannak amilyen vagyok.
- Az első találkozásom Annával, a Balatonon egy búcsúban.
- Mikor hivatalosan is járni kezdtünk.
- Nővérem Linda, eljegyzése és terhessége.
- A szakításom Annával, mert szégyelli, hogy én is lány vagyok.
- Át helyeztetésem, egy Californiai rendőr őrsre.
példakép:
A szüleim az én példaképeim, akik munka mellett, még ránk is van idejük, mindent meglehet velük beszélni, valamint ott van Linda nővérem, akire mindig számíthattam még akkor is, ha sokszor az agyára megyek. Már megint Kitty videóiból megtudtam, hogy nem csak én vagyok ennyire peches, hogy mással is történnek hasonló dolgok. Valamint ott van Maris, aki egy másik kedvenc videósom, aki elég kreatív jópofa dolgokat talál ki egy-egy videójában.
dolgok, amik mindig nála vannak:
mobil, jelvény, tampon, szárnyas betét, toll, pisztoly, bankkártya, parfüm, lakás kulcs, slussz kulcs, paprika spré, bilincs, rúzs, egyéb női cuccok, iratok
ami zavar:
Az emberi ostobaság, nagyon tudd zavarni.
amire büszke:
A másságom ra büszke vagyok, sose titkoltam, hogy leszbikus vagyok.
Történet


Még mindig nem szoktam meg, hogy én már nem BRFK ra megyek dolgozni, hanem a Los Angeles-i be, és ez itt nem Magyarország, hanem a Californiai állam. Már van vagy két hete annak, hogy kint vagyok viszont még mindig van olyan, hogy megfeletkezem magamról, és az anya nyelvemen szólalok meg, amit sokszor egy "mivan" nézéssel reagálnak, és olyankor mindig eszembe jut, hogy nem otthon vagyok, és ilyenkor megismétlem ugyan azt a mondatot a másik nyelven is, hogy értsék, viszont nem mindig teszem meg, mert nem kell mindent érteniük, hogy később ne legyen belőle gond.
Minden azzal kezdődött, hogy egy kolléganőm, meghívott egy másik lány búcsújára, amit persze elfogadtam, majd szóltam nagynéném férjének, hogy buliba megyek amit örömmel hallott és kérte, hogy érezzem jól magam. Ezzel persze nem volt gond, pár alkohol után, nagyon jól éreztem magam, és emlékszem még, hogy volt egy csinos nő a pultnál, aki már nagyon régóta egyedül üldögélt, és mivel megsajnáltam, így oda hívtam őt is, persze előtte megkérdeztem, és nem volt gond. Ez volt életem legelső night klubos élménye, azelőtt még sose jártam ilyen helyen, és tetszett, bár a zene ami ment, nem pont az én ízlés világom, de a társaság és a hangulat eszméletlen volt. Vagyis, ameddig én emlékeztem az estére, mert a már nem is tudom hanyadik alkohol után, már nincsenek emlékeim.
Lassan érzékelem, hogy kezdek ébredezni, viszont a szemhéjam még csukva, valamint igen erős fej fájást érzek. Mikor kinyitom a szemhéjam, egy gyönyörű barna szempárt pillantok meg, amik engem néznek. Mindketten elveszünk a másik tekintetében, majd a mellettem fekvő gyönyörűség töri meg a köztünk lévő csendet, ami nem épp az a kínos féle.
- Jó reggelt vad cicus! - Mosolyog rám édesen, és egy kacsintást is vélek fel fedezni, de lehet az utóbbit csak képzeltem.
- Jó... Jó reggelt neked is! - Hebegek zavaromban is, mert egy idegen nő mellett ébredek, aki úgy nézett míg aludtam, mint aki szerelmes lenne. Vagy, csak bebeszélem magamnak, aztán megint nagyot koppanok mint mikor Annával jártam. Csak most esik le, hogy az én házamban, az én hálómban, és az én ágyamban vagyunk.
- Kávét? - Kérdem, és kezdek kiszállni az ágyból, hogy a konyhába induljak, csinálni egy kávét, vagy kettőt ha ő is kér.
- Igen, kérek kávét, az most jól esne egy csészével. - Kacsint felém megint, én pedig indulok a konyhába. A nő követ a konyhába, és a kis asztalhoz ül, míg én a felső polcról leveszek két csészét, és a kávé főző gépre teszem, és bekapcsolom, mire a gép hozzá lát elkészíteni a kávékat. A saját csészébe, két pötty édesítőt teszek, de mert nem tudom, hogy ő hogyan issza, így rá kell kérdeznem.
- Hogy iszod a kávét? - Kérdem felé fordulva, kezemben még mindig az édesítővel.
- Én is két olyan pöttyöt kérek, és tejet. - Mondja, majd a telefonjára sandít, biztos már menne dolgozni, vagy valahova máshova. Az ő kávéjába is pottyantok kettőt az édesítőből, majd a csészéket az asztalhoz viszem, és lerakom az asztalra, majd a hűtőhöz lépek, és kiveszem a tejet, amiből öntök mind kettőnk kávéjába, amit a nő megköszön. Én is helyet foglalok az asztalnál, megkeverem a kávém, majd kortyolok belőle.
- Mi volt az este? Sokat ittam, és a tegnap estéről nincs valami sok emlékem. - Mondom zavaromban, mert tényleg nincs valami sok emlékem az estéről.
- Jól éreztük magunkat, sokat beszélgettünk, és nevetgéltünk, valamint ittunk. - kezd bele, egy korty kávé után. - Majd te elköszöntél, hogy mész haza mert másnapra vársz valami Angol tanárt. Én haza kísértetek, majd felajánlottad, hogy aludjak nálad, amit elfogadtam és aztán kaptam tőled egy feledhetetlen esté, olyan voltál mint egy vad cica. - Meséli a nő, egy mosollyal az ajkán, majd megint iszik egyet a kávéból, és bennem felmerül, hogy még a nevét sem tudom, de ő sem az enyémet.
- A nevem, Zanett Andre és direkt szoktam így bemutatkozni, mert ha rendesen tenném, az sokaknak nyelv törő lenne. Benned, kit tisztelhetek? - Mutatkozom be, majd kérdezek rá az ő nevére, amit megkapok.
- Emma Grabowsky. - Mutatkozik be ő is, majd a kávéja utóját is megissza, majd feláll és indul vissza a hálóba, közben én is megiszom az enyémet, majd a piszkos csészéket a mosogató ba teszem, mindent a megfelelő helyre. Közben Emma is vissza jön, elbúcsúzni révén neki nincs olyan, hogy hétvége.
- Tudunk valamikor, újra találkozni? Szívesen ismerkednék még veled. - Mondom, amit Emma félre ért.
- Édes vagy cica, de én nem akarok randizni, és a munkám miatt egy kapcsolat sem fér bele, bocsi. - Mondja, én pedig gyakorlatilag úgy érzem magam, mint akit kikosaraztak az előbb. Lehorgasztom a fejem, mire Em elém lépve, állon ragad lágyan, majd ugyan úgy lágyan felemeli a fejem, hogy a szemébe nézhessek.
- Héj, ne búslakodj cica, biztos megtalálod az igazit, csak nem én vagyok az. - Mondja, majd búcsúzóul kapok egy lágy csókot, amit viszonzok is, de az már valamivel nagyobb szenvedéllyel. Utoljára, Annánál éreztem azt, amit most érzek. A kellemes bizsergést, azt a pillangók a gyomromban érzést, de tudom nem volna szabad éreznem, mert nem lehet köztünk semmi. Miután elváltunk, Em hívott egy taxit amit megvárt a házban, és míg várt még beszélgettünk. A beszélgetésnek, a dudálás vesz véget, és Em kilép örökre az utcára. Még figyelem, hogy beül a taxiba, majd a taxi elhajt, én pedig az ajtót becsukva arra gondolok, hogy többet úgy sem fogom látni.
Nos, késő délután ismét láttam, egy motel szoba ágyához bilincselve, és megfojtva. Nem volt egy szép látvány, de félre kell tennem az érzéseim, mert dolgozom és kicsit sem engedhetem meg magamnak, hogy gyászoljak bár tény csak alig ismertem. Ahogy végzem a dolgom, közben arra gondolok, hogy reggel még milyen boldog volt, most pedig itt fekszik holtan. Csak remélni merem, hogy elitélik a kuncsaftot, de mivel pénzes az illető tuti elintézi, hogy megússza a dolgot, s erre a gondolatra, sóhajtok egyet.
André Zsanett

Inside of me, I will be angel, or a devil

André Zsanett

Tartózkodási hely :
Los Angeles
Hozzászólások száma :
2
Join date :
2021. Aug. 16.
Age :
37

André Zsanett/Zanett  Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: André Zsanett/Zanett    André Zsanett/Zanett  EmptyVas. Aug. 22, 2021 11:38 am



Elfogadva!

Szervusz Zanett!

Először is, nem tudok elmenni a frappáns szivárványos neved mellett. Nagyon ötletes, és egyedi. Sehol sem láttam még ilyet, hogy valaki így dobná fel az et-jét.
Nagyon részletes leírást adtál magadról, mégis valahogy leragadtam a női táska rejtelmeinél, szerintem, több van abban a kis kiegészítőben, mint amit leírtál, nem igaz? Very Happy
A történeted pedig olvastatta magát, először azt hittem,hogy Emmával meg fogsz ismerkedni itt, a jövőben keresettként, akár az oldalon, mert jó volt köztetek a szikra. Viszont... Miután írtad, hogy mi történt vele, minden reményem elveszett.
Az élet nem igazságos, és nagyon remélem, hogy el tudod kapni azt a szemétládát, aki ezt tette vele.
Ha esetleg profilozásban kellene segítség, vagy bármi, ajánlom magamat, de szerintem már nagyon-nagyon sokan terveztek veled játékot, aminek örülök.

Nem tartanálak fel tovább, köszünjük a türelmedet, foglalózz, és irány a játéktér.

Darrick


AvatarfoglalóRangfoglaló
Darick Liam Kerrigan

Inside of me, I will be angel, or a devil

Darick Liam Kerrigan

Tartózkodási hely :
Santa Monica
Hozzászólások száma :
72
Join date :
2020. Jun. 27.
Age :
34

André Zsanett/Zanett  Empty
Vissza az elejére Go down
 

André Zsanett/Zanett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Zanett # Darick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterekről minden :: Elfogadott előtörténetek :: Rendőrség-