Élvezet és fájdalom, forgatag és magány, mindez egyetlen helyen....

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Chatbox
Discord szerverünk
Sziasztok! A >>connect<< gombra kattintva meghívót kapsz a szerverünkre. Szeretettel várunk!
Legutóbbi témák
Hyung Kim Ryu Vas. Május 12, 2024 3:02 pm

Hyung Kim Ryu Pént. Május 10, 2024 11:19 pm

Chaol Christian Callahan Szer. Május 01, 2024 10:33 pm

Milo Morris Szer. Május 01, 2024 9:19 pm

Luo Ya Szer. Május 01, 2024 8:42 pm

Kim Shangjue Szer. Május 01, 2024 7:48 pm

Top posting users this month
Hyung Kim Ryu
The Vacation  Vote_lcapThe Vacation  Voting_barThe Vacation  Vote_rcap 
Luo Ya
The Vacation  Vote_lcapThe Vacation  Voting_barThe Vacation  Vote_rcap 
Milo Morris
The Vacation  Vote_lcapThe Vacation  Voting_barThe Vacation  Vote_rcap 
Kim Shangjue
The Vacation  Vote_lcapThe Vacation  Voting_barThe Vacation  Vote_rcap 
Chaol Christian Callahan
The Vacation  Vote_lcapThe Vacation  Voting_barThe Vacation  Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Szer. Márc. 01, 2023 6:44 pm-kor volt itt.
Music box

Megosztás
 

 The Vacation

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
TémanyitásTárgy: The Vacation    The Vacation  EmptyVas. Jan. 03, 2021 12:35 am


Mirabelle & Hudson

Egy kis kikapcsolódás

Bár nehéz kiigazodnom most Abigailen, egyszer azt mondja, hogy ne csináljak semmit ,viselkedjek úgy, mintha az ő kísérője lennék, ami könnyedén megy, mert mindig is ezt csináltam, ha az ő oldalán álltam. Csak ő létezett, az ő igényeit elégítettem ki. De a megjegyzése, hogy…foglalkozzak vele, viszont ne értinsem… felkeltette az érdeklődésemet. Legszívesebben felhívtam volna Ryut, hogy megmondja, hogy ez…hogy működik, de szerencsére van nálam társas még a kettőnk nyaralásából, így talán nem leszek hülyének nézve, ha át megyek hozzá azzal a kezemben. Persze, nem a folyosóról megyek. Az én szobám erkélyéről, a medence mellett indulok el az ő lakrésze felé, egy fürdő gatyát viselek, kényelmes strand papuccsal, és egy atlétával, a hajam, mindig belőve áll, amint fel kelek már készítem is el. Egy-két kiegészítő van csak rajtam, karkötő és nyaklánc. De semmi rám jellemző. Az erkély ablakon kopogok be.
- Szia! Van kedved társasozni? Később pedig sétálhatnánk a parton. Abigail nem szeretné ha egyedül lennél. – idekint várakozom, háttal az ajtónak, megigazítom a napszemüvegemet az orrnyergemen, és körbe pillantok. Frissen fürdött illatot árasztok, és egy kevés parfümöset is, ezt reklámoztam Olaszországban.  A kezemben egy scrabble feliratú doboz pihen, és arra várok, hogy be engedjen, esetleg elküldjön. Teljesen mindegy, legalább Abigail is tudni fogja, hogy megpróbáltam, ha nem is enged be.
A nőn gondolkodom, kifinomult, pontosan arról társalogtunk, amiről illő volt. Nem kizárt, hogy ő is tanulhatta, hogy miképp társalogjon az asztalnál, hogy az illendőség határain belül legyünk. Abigail túl jól érzi magát mellette. Talán itt békén fog hagyni, és nem fog piszkálni, megígérte. De sosem lehet tudni. Azért, hogy itt lehessek, korábban már megszenvedtem.
Elkalandoznak a gondolataim, ha létezne és létezik ezek szerint Mirabelle személyében, alakra ő lenne az ideális a számomra. Gyönyörű homok óra alak, és van mit fogni rajta lent is és fent is, de tiltott gyümölcs. Talán ha más közegben találkoztunk volna? Ezt a nőt még Ryu is csinosnak gondolná, pedig tudom jól, hogy nincs oda a nőkért, azóta nem is nézett rá úgy,egyre sem. Erre a gondolatra halványan elmosolyodom. Nem szabad gyengének tűnnöm, így tarkót dörzsölve nyújtóztatom ki az izmaimat, el kell lazulnom, azt a másik Hudsont magam mögött hagytam, amint felszálltam a repülőre. Így volt helyes.

Hudson Duncan Payne

Inside of me, I will be angel, or a devil

Hudson Duncan Payne

Hozzászólások száma :
41
Join date :
2020. Jun. 17.
Age :
32

The Vacation  Empty
Vissza az elejére Go down
 

The Vacation

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Horrible vacation
» Italy - Vacation

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alternatív játékok :: Múlt-