Élvezet és fájdalom, forgatag és magány, mindez egyetlen helyen....

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Chatbox
Discord szerverünk
Sziasztok! A >>connect<< gombra kattintva meghívót kapsz a szerverünkre. Szeretettel várunk!
Legutóbbi témák
Hyung Kim Ryu Vas. Május 12, 2024 3:02 pm

Hyung Kim Ryu Pént. Május 10, 2024 11:19 pm

Chaol Christian Callahan Szer. Május 01, 2024 10:33 pm

Milo Morris Szer. Május 01, 2024 9:19 pm

Luo Ya Szer. Május 01, 2024 8:42 pm

Kim Shangjue Szer. Május 01, 2024 7:48 pm

Top posting users this month
Hyung Kim Ryu
The cute and the wild Vote_lcapThe cute and the wild Voting_barThe cute and the wild Vote_rcap 
Luo Ya
The cute and the wild Vote_lcapThe cute and the wild Voting_barThe cute and the wild Vote_rcap 
Milo Morris
The cute and the wild Vote_lcapThe cute and the wild Voting_barThe cute and the wild Vote_rcap 
Kim Shangjue
The cute and the wild Vote_lcapThe cute and the wild Voting_barThe cute and the wild Vote_rcap 
Chaol Christian Callahan
The cute and the wild Vote_lcapThe cute and the wild Voting_barThe cute and the wild Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Szer. Márc. 01, 2023 6:44 pm-kor volt itt.
Music box

Megosztás
 

 The cute and the wild

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
TémanyitásTárgy: The cute and the wild   The cute and the wild EmptyCsüt. Szept. 10, 2020 9:23 pm

Jake jó formában van. Nem a legnagyobb ütő, de fürge és pontos. Ő egy észjátékos, ezt szeretem benne. Figyel rám és tisztel, megbízható. Bár még kezdő nagy reményeket fűzök hozzá. Alig pár hete vagyok itt és egy kicsi clubban kaptam állást, ráadásul bizonyítanom is kell, hiába a papíroknak nem hisznek és két hetem volt felkészíteni a srácot. Ha kiütik engem is kiütnek a clubból.
- Jake, tudod. Figyelj a bal kezedre, ne kapkodj és a fél füled mindig rám figyel. Értve vagyok? ... Oké. Az ellenfeled hozzád képest lomha, ne engedd túl közel, fáraszd ki. Ja, és nem indulatból játszunk. Ne akarj nagyot ütni, inkább sok pontosat. Ez az menni fog.
Az öltözőben vagyunk, csend van, csak Jake lélegzetvétele hallatszik. Szemben áll velem, megdörzsölöm a karját és aszemébe nézek, hogy lássam minden rendben van-e.
- Csak nyugi, a nézők nem számítanak - nézek még egyszer a szemébe, majd elindulunk ki a ring felé.
Ez egy nyílt esemény, a városban egy téren a szabad ég alatt. Meleg is van, mint a pokolban, de már lemenőben a nap és vannak fák is. Jake 75kg-ban boxol, tehát már sok kisebb meccs volt előtte, hiszen ez egy népszerűsítő esemény kicsi téttel, éppen ezért rengeteg ember van, rengeteg hozzá nem értő ember, akiknek látványt kell biztosítani. Ezért van Jake is félmeztelenül, hogy látszon ahogy izzad és feszülnek az izmai, had legyen egy kis dráma. Ő van a kék sarokban, a ringhez kísérem, de már csak a szememmel bíztatom, ilyenkor már nincs bemenet az agyukba. A tömeg visszaszivárog a büféktől a fák alatt felállított lelátókra és bemondják a következő meccs résztvevőinek a nevét, clubbjait és példaképeit. Jake felmegy a ringbe, rá húzom a kesztyűt és a szájába nyomom a fogvédőt.
- Bajnok vagy - súgom neki, majd a bíró ismerteti az ellenfelekkel a szabályokat és kezdetét veszi az első menet.
Az első három perc nem túl esemény dús, Jake sokat mozog, de keveset üt.
- Figyelj rám, Neked kell belül lenned, ahhoz hogy irányíts. Használd a bal kezed, bosszantsd és ha kiugrik, csapjon le a jobb - hevesen magyarázok, közben megtörlöm izzadt arcát és adok neki inni. - A jobb keze mindig lecsúszik az álláról, ha a ballal üt. Figyelj oda rá. Na hajrá - tolom vissza a szájába a fogvédőt és paskolom meg a vállát. Aztán ahogy megszólal a gong, máris jobban tetszik, amit látok.
Jake végül kiütéssel nyer, kiszámolta, hogy mikor nem védi az állát és elég volt annyit beordítanom, hogy most és lesújtott. Az ellenfél akkorát zakózott, hogy öröm volt nézni. Még akkor sem tért egészen magához, amikor az eredményt kihírdették. Persze őrjöngve üvöltözök és tapsolok és nehezen állom meg, hogy ne ugorjak a nyakába, amikor kimászik a ringből. Adok neki vizet és törölközőt és visszakísérem az öltözőbe. Bebiztosította nekem az állást. Nem adtak neki sok esélyt, de együtt megcsináltuk. Jót beszélgetünk, de nem marad velem ünnepelni, várja a csaja. Elköszönök tőle és visszameyek a tömeghez. Már a nehézsúlyúak bunyóznak, ehhez már nincs közöm. Körbe nézek és feltűnik egy csaj. Gazdagnak és ártatllannak látszik, mégis szurkol. Érdekes. Talán meg lehetne fejni pár száz dollárral, ha tetszett neki Jake.
A büfében kérek egy vodka narancsot és várom, hogy vége legyen ennek az egésznek, hogy utána a zenés hacacárén körbe udvaroljam Miss Pénzeszsákot. Amit nem értek, hogy hogy bírja ilyen fiatalkán a sok tahó közt? Na mindegy is, ma taroltunk Jakel és isteni érzés, kicsit mintha a fiam lenne.
Hayde Bret

Inside of me, I will be angel, or a devil

Hayde Bret

Tartózkodási hely :
California
Hozzászólások száma :
15
Join date :
2020. Sep. 05.
Age :
36

The cute and the wild Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: The cute and the wild   The cute and the wild EmptySzomb. Szept. 12, 2020 11:51 am



Hayde & Beth


A kilógásom, most sokkal hosszabb ideig terveztem. Messzebb mentem, mint a legutóbbi bokszmeccs ahol találkoztam Liam húgával. Nem miatta csinálom, hogy nem akarok vele találkozni, mert amúgy nagyon megkedveltem Sam-ot. Nagyon rendes volt velem és az este mikor eljött velem haza. Soha nem volt még...úgy mond egy lány barátom. De most lesz egy meccs ami szabadtéren lesz tartva így oda kezdek el futni, a kocogómba. Sajnos mivel kicsit mér hűvösebbek az esték csak a márkás melegítőimet tudtam magamra venni ami annyira nem takar el a kíváncsi szemek elől, de megfázni nem akartam mert azt hamar kiszúrnák otthon rajtam és gyanakvást keltenék. Amit nem akarok mert ez egy biztos pont az életembe, hogy néha lehetek egy magam és nem kell senkinek se megfelelni, közben futhatok, és jutalmul megnézek egy meccset. A fülembe zene szól és mélyeket fújok ahogy előre felé figyelek. Nem futok el odáig, a végére kicsit sétálok és mikor oda érek, a meccs már javába tart. Nem zavar, hogy késtem. Az ital bódéhoz megyek kérek egy ásványvizet majd kicsit hátrább megállva figyelem a meccs kimenetelét. Egy női edző...meglepő az ilyesmi, nem sok nő jelenik meg ebbe a sportba. Főleg olyan aki még edz is. Bár Sam engem is elkezdett edzeni, szeretek is vele ütögetni. Egyre kitartóbb vagyok tőle, bár nem akarok túlzásokba esni. Ha feltűnően sportos lesz az alkatom, azzal is lebuktathatom magam. A meccset végül a kék nyeri és nagy a lelkesedés én meg féloldalasan elmosolyodom. Utána marad az ünneplés én pedig körbe nézve szusszanok egyet. Talán legközelebb megkérdezem Sam-et, hogy mennyire érdekli az ilyesmi fajta meccs és ha gondolja el jöhetne velem. A vizemet iszogatva figyelem az ünnepléseket, a pénzek gazda cseréjét. Mintha hirtelen egy "felsőtízezer" buliba lennék. Igazából a gazdagok semmivel nem különbek ezektől az emberektől. Ott is csak a pénz miatt gyűlnek össze az emberek de az unalmas is itt legalább lehet nézni ahogy két ember üti egymást.
Bethany O'Brien

Inside of me, I will be angel, or a devil

Bethany O'Brien

Tartózkodási hely :
Los Angeles
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2020. Sep. 05.
Age :
30

The cute and the wild Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: The cute and the wild   The cute and the wild EmptySzomb. Szept. 12, 2020 8:16 pm

A csajszi a másik italos bódénál áll, nem vegyül a tömegbe, mintha nem akarna feltűnést kelteni, de a márkás cuccai és a mozgása elárulja. Rögtön kiszúrom, ha valaki magasabb társadalmi rétegből jön. Őket tanították mozogni még gyerekkorukban. Még kamaszkoromban volt sok ilyen lány a modellek között. Mondjuk elég jól néz ki, elvinném egy körre...
Megiszom a piám, fizetek és elindulok felé. Ismerősnek tűnik, talán a múlt heti meccsen is ott volt. Rosszalkodunk, mi? Nem hiszem, hogy elengednék egy ilyen helyre az alja nép közé. De ki tudja, sok gazdag örömét leli az ilyesmiben.
- Hello, mi járatban erre egy ilyen... - pofátlanul megnézem tetőtől talpig - kifinomult hölgy? - adom az udvariast, de a szám szélén ott bujkál az a vigyor.
- Láttad az előző meccset? Jake ígéretes tehetség, még csak két hete dolgozunk együtt, de rohamos ütemben fejlődik. Egyszerűen wao - élem bele magam és közben közelebb lépek.
- Had hívjam meg egy italra és közben beszélgessünk a boxról. Olyan kevés nő érdeklődik iránta, ezekkel meg - mutatok a nagyrészt pasikból álló tömeg felé - nem lehet beszélni, mindegyik egy beképzelt pöcs, akik nem szeretik, ha egy nő jobban ért bármihez is - húzom el a szám.
- Hogy milyen udvariatlan vagyok, Hayde Bret - nyújtom felé a kezem egy széles mosollyal. Indulhat a játék. Jópár évvel fiatalabb nálam és azt kell mondjam, tényleg gyönyörű nő és első ránézésre elég ártatlannak tűnik. Olyannak, akit szívesen megrontanék mindenféle értelemben.
Hayde Bret

Inside of me, I will be angel, or a devil

Hayde Bret

Tartózkodási hely :
California
Hozzászólások száma :
15
Join date :
2020. Sep. 05.
Age :
36

The cute and the wild Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: The cute and the wild   The cute and the wild EmptySzomb. Szept. 12, 2020 10:34 pm



Hayde & Beth


Csak iszom a vizem, miközben az embereket figyelem majd kiszúrom ahogy az edző lány megközelít és beszélni kezd hozzám. Hallgatom amiket mond, és összehúzom a szemöldökeim. Itt nem vagyok olyan, mint aki ezen mosolyogna és "jaj de kedves" nézéssel fogadná ezeket a dolgokat. Itt nem kell, és nem várom el senkitől.-Hé...nem kell ez a...duma. Utálom.-ismerem be ahogy figyelem kék szemeimmel. Figyelem miközben azt mondja, szívesen beszélgetne velem a bokszról. Hát jó, miért ne beszélgessünk a bokszról elvégre itt talán nem kezelnek úgy mint a giccs partikon.-Szóval, nem a súly csoportod egyik se?-kérdezem ahogy a mögötte lézengő pasikat figyelem. Nem mintha most érdekelne a sok "megdugnálak" nézés mert a gazdagok is bőven osztogatják csak nem annyira feltűnő mint itt...legalább ők nem rejtik véka alá a dolgaikat. Mint ez a lány sem. Biztos, hogy nem csak a férfiak érdekelik, és ezt nem is rejti véka alá. Mikor a kezét nyújtja és bemutatkozik, engedek egy finom mosolyt és megfogom a kezét.-Bethany O'Brien...-mondom kissé halkan mert ha itt kemény bokszosok is vannak nem akarom, hogy nagyon kitudódjon ki vagyok.-Csak vizet szeretnék, ha annyira megszeretne hívni. -Vele nem akarok úgy járni mint Sam-mel. Jó Sam-mal se történt semmi, de lehet Liam kicsit sokkot kapna, ha megint egy másik lány is megjelenne nálam mikor jön értem, hogy próbára kísérjen, mondjuk ez a lány legalább nem a húga.-Mióta vagy edző?-érdeklődöm, ha elindulunk valamelyik bódéhoz, hogy kérjünk még inni.
Bethany O'Brien

Inside of me, I will be angel, or a devil

Bethany O'Brien

Tartózkodási hely :
Los Angeles
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2020. Sep. 05.
Age :
30

The cute and the wild Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: The cute and the wild   The cute and the wild EmptyCsüt. Szept. 24, 2020 9:44 am

Szóval nem kell a duma, mi kislány? Megvillantok egy gonosz vigyort. Hát akkor játszunk máshogy.
- Oké, ahogy óhajtod - nevetem el magam.
- Á, ezek? Bármelyiket megtudnám ölni 5 percen belül - nézek végig újra a pasikon, majd visszafordulok felé. Halkan mondja a nevét, mintha félne, hogy valaki meghallhatja és felismeri esetleg. Tehát tényleg nagy kutya, még mindig jó a szimatom. Sőt, egyre jobb.
- Szóval vizet? - ráncolom a homlokom, majd a pultos felé fordulok - Kettő vodkanarancsot kérünk, plussz egy tequilát sóval és limeal - kérek inni és újra felé fordulok - A narancsban nem érezni azt a kevés vodkát - mosolygok rá és leülök az egyik bárszékre és megpaskolom a mellettem lévő széket, hogy oda üljön le.
- 5-6 éve kb. Öreg vagyok én már - nevetek, majd fizetek és felé nyújtom az egyik italt - Ne aggódj, nem akarok neked rosszat, és ha várnak haza, haza is vihetlek - próbálok megnyugtató hangot megütni - Plussz elég feszültnek tűnsz. Gyakran jársz meccsekre? - kérdezem és a narancsomba kortyolok. Úgy érzem óvatosnak kell lennem vele, de bele tudnám vinni az éjszakába és talán még a szponzorunk is lehetne.
Hayde Bret

Inside of me, I will be angel, or a devil

Hayde Bret

Tartózkodási hely :
California
Hozzászólások száma :
15
Join date :
2020. Sep. 05.
Age :
36

The cute and the wild Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: The cute and the wild   The cute and the wild EmptyCsüt. Nov. 19, 2020 10:36 pm



Hayde & Beth


Hallgatom amit mond és mikor kijelenti vodka narancsot kapok igyekszem végig gondolni, hogy biztos nem visz ez is a ló túloldalára. Sör is elég gyorsan hatott de mondjuk abba nem volt gyümölcslé és legalább 2-t megittam, elég gyorsba. Ölni? Biztos jó emberrel barátkozom én? Nem tűnik veszélyesnek kívülről, de...Thomas se tűnt egy tapló tetűnek aki befolyik az apám életébe, hogy aztán levadásszon mint valami trófeát...Persze ez így eléggé ítélkezős. Bár ha nagyon rosszul érzem magam, vagy egyáltalán nem érzem a biztonságos talajt még nálam van a mobilom...Bár érdekes lesz utána Liam előtt magyarázkodni, hogy mit is keresek Bokszos emberek társaságában, meg egy bokszos csajjal de ő még mindig jobb választás mint apa. 27 évesen itt tartok. Ciki de nem mindenkinek osztanak sok pénzt és szabadságot egyszerre. Élnék inkább így mint Hayde...Vagy kitudja, egy lájtosabb verzióban mint Hayde...Az azért leszűrhető, hogy nem egy porcelán baba mint én. Végül felülök arra a bárszékre és elveszem az italt is amit vett nekem. Öreg?-Nem látszik, hogy öreg lennél..-mondom ahogy felé nézek és féloldalasan elmosolyodom.-Köszönöm, kedves tőled de nem kell fáradoznod miattam, gyorsan futok ha arról van szó.-Nem fényezés vagy ilyesmi de a futás tényleg megy. Mondjuk amikor Sam mutatott pár fogást a boksz zsákon akkor egyből kidőltem de mikor futok...Észre se veszem mennyire el tudok tévedni fejben mikor szaladnom kell. Talán mert inkább vagyok egy menekülő fajta mint a harciasak között? Kitudja... A következő kérdésre a pohár tartalmára pillantok halvány fintorral az arcomon.-Igazából rohadtul nem szabadna kint lennem...Ez amolyan...titkos dolog nálam...Ami csak az enyém és senki másé...De egy ideje járok meccsekre. Tetszetős sport, a maga módján és a hangulat is jó szokott lenni.-mondom majd megemelve a poharamat kortyolok bele óvatosan az italba. Igyekszem lassan elfogyasztani, hogy még egy kör ne kerüljön a kezembe. -Még sose láttalak...ahhoz képest, hogy 5-6 éve csinálod...Vagy most törtetek ki esetleg?-gondolok a srácra is akit ő edz.
Bethany O'Brien

Inside of me, I will be angel, or a devil

Bethany O'Brien

Tartózkodási hely :
Los Angeles
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2020. Sep. 05.
Age :
30

The cute and the wild Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: The cute and the wild   The cute and the wild EmptyVas. Márc. 21, 2021 1:22 pm

Megfontoltnak és bizalmatlannak tűnik, mint aki tilosban jár és sok veszteni valója van. Szeretem az ilyen embereket bele vinni a rosszba és ráébreszteni őket, hogy van választásuk.
- Tény, ami tény, jó karban vagyok - mosolyodom el a lehető legszerényebben, de nem hiszem, hogy túl meggyőzőre sikerül.
- Szóval szeretsz futni, ez tetszik. Én is szeretek, bár amióta meg van az én kicsikém nem igazán szoktam. Érződik is, a negyedik menet általában már nehezen megy - döntöm le a tequilát, majd elnevetem magam - Mármint az ágyban - teszem hozzá vigyorogva. - Régóta nem szálltam ringbe, kicsit hiányzik is, de nekem túl kötött a box, jobb szeretem a szabad fogású harcot. - mondom és a kezeimre pillantok, amiken látszik is, hogy nem egy pofont osztottam már ki velük. Gyakorlott szem, rögtön kiszúrja és általában azonnal meg is van a skatulya, amibe beleraknak. A "buta boxos kurva" feliratú dobozkába szoktam kerülni. De már elfogadtam, nem küzdök ezerrel, hogy kitörjek belőle, mert felesleges. Aki nem akar többnek látni, az soha nem is fog, bármit és bárhogyan is teszek megmagyarázza, hogy biztosan csak ösztönből tettem, ami gyakran igaz is. Sokszor elgondolkozom rajta, hogy mennyivel jobb lenne valamilyen állatnak lenni, mondjuk magányos farkasnak. Nem hogy nem skatulyáznak be, de bárhova mész félelemmel teli tisztelet övez. A hangja riaszt fel a gondolataimból.
- Szóval ez a te kis titkod. Tetszik. De ki az, aki egy ilyen gyönyörű, kalandvágyó nőt rövid pórázon tart, hogy szöknie kelljen, ha élni akar? - kérdezem és őszintén kíváncsivá tesz, hogy mivel lehet valakit úgy megzsarolni, hogy feladja érte önmagát. Főleg ha az illető egy ilyen szép és belevaló nő. Mert látom a szemében a pislákoló parazsat, ami csak arra vár, hogy belobbanhasson, de akkor az Isten áldja a fogvatartóját, bárki is legyen az.
- Két hete érkeztem a városba. Godolom te itt laksz valahol. Hálás lennék, ha tudnál adni egy két jó tippet, hogy merre érdemes indulni az éjszakába - nem mintha már nem tudnám, de egyre kíváncsibbá tesz ez a kifinomult külső. Ki tudja belül talán ő is romlott, akárcsak én.
Hayde Bret

Inside of me, I will be angel, or a devil

Hayde Bret

Tartózkodási hely :
California
Hozzászólások száma :
15
Join date :
2020. Sep. 05.
Age :
36

The cute and the wild Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: The cute and the wild   The cute and the wild EmptySzomb. Ápr. 03, 2021 10:08 pm



Hayde & Beth


Az italt nézegetem a kezembe aztán megemelve ajkaimhoz iszok bele egy apró kortyot aztán enyhén elfintorodom. Tényleg vigyáznom kell, ha haza akarok jutni a saját két lábomon. Nem szabad elvesztenem a kontrollt, azért egy full idegen hölgy ül mellettem és fogalmam sincs ki ő és mit akar igazából tőlem. Ujjaim finoman táncolnak az üvegen, és gondolkodom milyen értelmes választ kéne mondanom.-Hát, én max ilyen sznob helyeket tudok mondani...Nem igazán járok ki a testőröm nélkül, pláne éjszaka...pláne egyedül.-nevetek halkan ahogy az italomat nézem majd felé pillantok. Megnyalom alsó ajkamat és próbálom összeszedni a gondolataim, mégis miket kéne mondanom, de azt hiszem ezt nem lehet sehogy sem szépíteni igazából.-Az apám tart rövid pórázon. Vagyis inkább a féltése és az aggodalma. Csak én vagyok neki ezért olyan vagyok mint egy madár a kalitkába.-rántok vállat mert valahol ez már számomra normális is. Szeretem apát és valahol talán megértem de egy részem már rég elhalt ebbe a mély magányba amibe bele taszított. Elfogadtam, hogy én vagyok az ékköve és egy egyszerű jó kislánynál többnek nem kell előtte lennem. Hallgatom amit a negyedik menetről mondja, majd amikor a szexet említi le se esik ha nem mondja, hogy igazából arról van szó. Ilyen fordulatok nem igazán esnek le nekem ha nem vagyok a témában. Inkább megemelem a poharam és bele iszok egy fél mosoly után a tartalmába. Azt hiszem ebből a löttyből elég lesz mára egy darab.-Akkor esetleg tajbox? Persze csak kérdezem, mert nem erőltetésnek szánom csak érdekel a dolog.-mondom kicsit magyarázkodva majd elmosolyodom enyhe kínos fejjel. Próbálok nem úgy beszélgetni ahogy általában az ilyen báli helyeken szokás nekem, hogy buta libaként mosolygok és divatról vagy sminkekről vagy az éneklő karrieremről kell beszélni, bár ebből az utolsót őszintén szeretem az összes többi csak színjáték, és gyűlölöm az összeset. Bár mindent gyűlölök lassan ami nem is én vagyok.
Bethany O'Brien

Inside of me, I will be angel, or a devil

Bethany O'Brien

Tartózkodási hely :
Los Angeles
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2020. Sep. 05.
Age :
30

The cute and the wild Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: The cute and the wild   The cute and the wild EmptyKedd Ápr. 06, 2021 2:23 pm

Testőr, sznob helyek... Biztos tudsz mást is csak nem vallod be.
- Oda max akkor megyek, ha botrányt szeretnék rendezni, de új vagyok még itt, egyelőre csak szórakozni akarok. Szóval együtt kell felfedeznünk az éjszakát - kacsintok rá - Ha pedig le akarod rázni a testőrt, csak szólj. Van egy két trükk, amivel pár órára alkalmatlanná teheted a kis drágát. - de most komolyan. Testőrrel mászkálni, enyelegni a dagadt sznob gecikkel, akik közül az egyiknek már biztos oda ígértek. Tiszta középkor. Legszívesebben fintorognék, talán még köpnék is egyet, de nem teszem. Utálom az erőszaktevőket és ha az apja, nem is gyalázta meg fizikailag, de lelkileg ezt teszi vele, amiért szintén orrbeverés jár, de ez már az ő dolga lesz, ott van az a szikra, csak fel kell éleszteni.
- Ó... Az apák. Na igen, az enyém sem volt könnyű eset. Az én apám is elvett tőlem valamit. Nem a szabadságomat, hanem a becsületemet. Elvette azt, amivel visszaszerezhettem volna - megiszom a maradék piám és pár pillanatig magam elé révedek. Még mindig látom a Bolen fiú megkínzott holttestét, amit nekem kellett volna megkínoznom. De ő elvette tőlem. Megrázom a fejem, majd egy széles mosollyal nézek rá.
- Bébi, nyugodtan kérdezz bármit. Nem vagyok az egyik gazdag sznob, akivel csak az időjárásról lehet csevegni - nyugtatom meg, majd felkelek a székről - Igen pl. Sok harcmódban jártas vagyok, már nem is igen használom őket külön. Az utcán nem sokat ér, ha kiszámítható vagy. Na de inkább gyere, furikázunk egyet, aztán folytatjuk ezt a mókát máshol - nyújtom felé a kezem, és remélem, hogy jól sejtem és valóban van elég vér a pucájában. Kicsit emlékeztet Susanra, ő is ártatlan volt a maga módján. Vonzzanak a szép ártatlan lányok, talán mert én sohasem voltam az.
Hayde Bret

Inside of me, I will be angel, or a devil

Hayde Bret

Tartózkodási hely :
California
Hozzászólások száma :
15
Join date :
2020. Sep. 05.
Age :
36

The cute and the wild Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: The cute and the wild   The cute and the wild EmptySzer. Ápr. 14, 2021 11:40 am



Hayde & Beth


Liam-et lerázni? A gondolatra egy kínos mosoly szalad az arcomra. Sok testőröm volt, akiket hellyel közzel le tudtam rázni ezért lettek állandó jelleggel váltogatva míg Liam utódját Johnt nem kaptam meg akit nagyjából semmi nem hatott meg. Se a szép szavak, a hízelgés, parancs, drog vagy akármi. Mondjuk Vietnám-ból érkezik az ember nem is csodálkozok semmin. Liam viszont....Kellemes a társasága még ha az első beszélgetésünk inkább volt egy vita mint egy beszélgetés. De amikor elkísért a próbákra, a partikra legalább néha vele nevethettem pár sort mielőtt ismét a gyűlölt világomba kellett mennem. Talán valahol Sam-nak igaza lesz és tényleg megkedvelem kicsit jobban Liam-et de...az hatalmas baromság lenne részemről. Az apám felrobbanna a dühtől, Liam-et minden féle módon megpróbálná sarokba szorítani az pedig hatalmas gond lenne. Sam és Liam amúgy sem fürdik a pénzbe apám fizetése meg azért sokkal több mint egy pultos munka.-Együtt?-kérdezek vissza homlok ráncolva. Liam általában reggel 8-ra érkezik a házhoz, az órámra pillantok. Egyenlőre még csak hajnali 1 de ha nem akarok lebukni senki előtt aludnom is kell majd valamit és emberi módon kell majd kinéznem reggel.-Talán...egy kicsit rá érek, de nem sokáig.-teszem hozzá, ahogy felnézek rá az órámról.-Köszi, de...boldogulok vele. Jó fej. Eddig ő a legjobb az összes közül.-rántok vállat, mert még nem hosszú az ismeretségem Liam-mel és kitudja mit rejteget igazából...Hallgatom amit az apjáról mesél és leveszem róla tekintetem miközben a sajátomon gondolkodom.-Ők csak..óvni akarják a gyerekeiket. Még ha rosszul csinálják.-Persze nem mentséget keresek, de szeretem apát, és akármennyire nem akarom, szeretni fogom míg élek. A bébire felvonom a szemöldökömet majd kicsit furán nézek rá.-Hová akarsz menni?-kérdezem ahogy leszállok a székről és érdeklődve pislogok párat. Ki szoktam lógni, de max a box helyszíneket ismerem mert általában mindig ott vagyok. Úgy látszik nekem enni elég a kikapcsolódáshoz. Kezdek rém unalmas lenni azt hiszem.
Bethany O'Brien

Inside of me, I will be angel, or a devil

Bethany O'Brien

Tartózkodási hely :
Los Angeles
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2020. Sep. 05.
Age :
30

The cute and the wild Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: The cute and the wild   The cute and the wild Empty

Ajánlott tartalom

Inside of me, I will be angel, or a devil



The cute and the wild Empty
Vissza az elejére Go down
 

The cute and the wild

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Young and wild // Sylmar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: California :: Los Angeles :: Parkok - Utcák-