Élvezet és fájdalom, forgatag és magány, mindez egyetlen helyen....

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Chatbox
Discord szerverünk
Sziasztok! A >>connect<< gombra kattintva meghívót kapsz a szerverünkre. Szeretettel várunk!
Legutóbbi témák

Milo Morris Tegnap 9:19 pm-kor

Luo Ya Tegnap 8:42 pm-kor

Kim Shangjue Tegnap 7:48 pm-kor

Chaol Christian Callahan Vas. Jan. 07, 2024 1:40 pm

Hudson Duncan Payne Hétf. Dec. 18, 2023 10:02 pm

Top posting users this month
Luo Ya
who is this person? Vote_lcapwho is this person? Voting_barwho is this person? Vote_rcap 
Milo Morris
who is this person? Vote_lcapwho is this person? Voting_barwho is this person? Vote_rcap 
Kim Shangjue
who is this person? Vote_lcapwho is this person? Voting_barwho is this person? Vote_rcap 
Chaol Christian Callahan
who is this person? Vote_lcapwho is this person? Voting_barwho is this person? Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Szer. Márc. 01, 2023 6:44 pm-kor volt itt.
Music box

Megosztás
 

 who is this person?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
TémanyitásTárgy: who is this person?   who is this person? EmptyPént. Dec. 15, 2023 5:56 pm


Ya & Boss


Pár hete költöztem csak ide a városba, szerencsére a kettős állampolgárság miatt könnyű a dolgom, ám mégis bevállaltam otthon a seregben a szolgálatot, holott nem lettem volna köteles. Felajánlották, hogy legyek itt ösztöndíjas, de nem igazán érdekelt, letudtam amit le kellett, és kész vagyok.
Hogy milyen szakaszban és miért szolgáltam, az már lényegtelen, ám szerencsére nem szenvedtem látványos sérülést.
Túl vagyok a reggeli edzésemen, az üzleti tárgyaláson is, az öltönyöm a sport táskámban pihen, a lábam mellett, már átöltöztem a tárgyalás után is, a hajam felkötve viselem, félig. Így is van egy rakoncátlan hajszál, ami mindig a homlokom elé hullik.
Olvasok, előttem egy üres tányér, és várom a másodikat, meg a kávém. Alkohol mentes epres pinacoladat iszok, igen, szeretem az édeset, ilyen formában.
Bent ücsörgök az ablak mellett, mert néha ki is nézek. Bár a könyv leköt, a levegő népe sorozat első része. Szeretem az ilyen fantasykat, amiben van ármány is. Ráadásul jó vastag. Gyanítom, hogy hiába vettem meg most, és tettem bele a frissen vásárolt mágneses könyvjelzőt, amint hazaérek fogom magam és befejezem, még ha éjszakába nyúlón maradok is fent.
A telefonomra pillantok, és a bicepszemen pihenő futó tasakba biggyesztem. Az órán is megtudnom nézni, hogy mennyi ideje ücsörgök már. Kihozzák a másodikat, addig a könyvet félre teszem az üres helyre, amint befejezem az evést, visszaveszem magam elé a könyvet, és a nagy habos, díszes lattem várom. Nem érdekel, hogy minek gondolnak , vagy minek nem. Senki véleménye se érdekel. Megtehetem, hogy elfogyasztok itt egy ebédet, és aztán tovább állok, amikor már úgy érzem, eleget olvastam itt , elülve a hátsó felem.
Már lecserélték az asztalom, így a kávém pihen előttem. Utána néztem a helynek, igazi könyvmolyoknak való, tényleg csendes, noha azért akadnak benne páran, az is lehet, hogy telt ház van, de nem igazán hallani őket. Tényleg olyan meghitt ahogy írták.
A székek is kényelmesek, és az ételek is finomak voltak eddig. Határozottan úgy érzem, hogy visszafogok jönni még ide párszor.


Song B. Han Yue

Inside of me, I will be angel, or a devil

Song B. Han Yue

Hozzászólások száma :
3
Join date :
2023. Dec. 03.

who is this person? Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: who is this person?   who is this person? EmptyVas. Jan. 07, 2024 2:43 pm



Boss & Luo Ya

Like the smoke

Ma meg sem kellene mozdulnom, mert nincs szükségem rá hogy bejárjak az irodába, hiszen az egész az enyém. Elég lenne itthon bekapcsolni a laptopot és csak utasításokat küldeni.
Persze, ez annyira nem az én asztalom, csak a felszín amit mindenki lát. A független, erős üzletasszony, aki nem hódol egyetlen férfinek sem. Bár ennek nem az az oka hogy ne szeretném őket, vagy ne akarnék, egyszerűen.... ki akarja járni az ojabun lányával? Túl vagyok a tündérmeséken hogy jön a herceg fehér lovon, és mivel az apám, az aki, így nekem is végig kellett járnom a családi ranglétrát és küzdősportokon kellett teljesítenem hogy egyedül élhessek, de még így is figyel egy két testőr, akik nem tudják hogy én tudom hogy miattam vannak itt. Nem bánom, mert tudom hogy az apám csak aggódik értem, és szeretné ha jó férjem lenne, lehetőleg a belső körből.
Nagy sóhajjal indulok el, mert nem hagyom hogy ezek elvigyék a gondolataimat, és kirázom a fejemből a nyomasztó gondolatokat hogy mosolyogva vághassak neki a napnak.
Egy fél napos egyeztetés és tárgyalás után már nincs szükség rám bent, így elindulok haza hogy a kedvenc kis kávézómban álljak meg, ahol néhány meleg ételt is készítenek és minden nap más a kínálatuk. Sokszor állok meg itt, mert közel van a lakásomhoz, ami egy nagy tízemeletes hely, felső szintje. Igazi penthouse nagy ablakokkal és csodás kilátással és még erkélyem is van. Vastag üveg és napellenző mindenhol, és olyan rejtett biztonsági technika hogy ha nem tudnám mit keressek sose találnám meg.  Persze vannak titkos boxok is elrejtve minden helységben.
A kis kávézó tele van... nem csoda elég népszerű de az egyik asztalnál csak egy férfi ül, és .... végül rendelek magamnak ahhoz az asztalhoz.
- Elnézést. Leülhetek ide ebédelni? - kérdezem kedves mosollyal, ahogy a sármos férfire nézek aki olvas. Szeretem azokat a férfiakat akik olvasnak, mert nem csak üresfejű divatbabák. Azok sosem érdekeltek, még szexre sem.
Amennyiben igent mond, leteszem a kis retikülöm és a két márkás divatáskát, mert megálltam vásárolni és vettem két ruhát magamnak.



••
Luo Ya

Inside of me, I will be angel, or a devil

Luo Ya

Hozzászólások száma :
3
Join date :
2023. Dec. 05.

who is this person? Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: who is this person?   who is this person? EmptyVas. Jan. 07, 2024 3:53 pm


Ya & Boss


Először meg sem hallom, hogy hozzám szólnak, csak amikor még mindig áll az illető, akkor pillantok fel, azt hittem, hogy a felszolgáló. Végig pillantok a nőn, és a táskáin, a helyen, hogy van-e máshol szabad hely. Legyen…
Biccentek, és belekortyolok a színes koktélomba, az asztalon ellenőrzöm még az asztal számot, jó biztos, hogy idehozzák az ételt.
Kicsit kényelmetlenül érzem, hogy most már nem egyedül ülök az asztalnál, és ha nem lennék éhes, bizony már felkeltem volna, és inkább itt hagyom magára a nőt. Lányt. Akárkit.
Egy pillanatra még féle pillantok. Biztos apuci pici lánya, vagy egy sugar daddy pici lánya.
Sikerült túltennem magamat azon, hogy nem ülök egyedül, így visszafordultam az olvasáshoz. A hajam fel van kötve hátra, nem lóg az arcomba, és nem zavar az olvasásban sem.
Végül, amikor meghozzák a másodikat óvatosan félre teszem a könyvemet, és nekilátok az evésnek. Nem zavartatom magamat, és nem sietek, de gondolatban már ott tartok, hogy átadom az egész asztalt a kéretlen székfoglalónak. Még akkor is, ha megkérdezte, hogy szabad-e.
Csak azt tudom, hogy amióta túl vagyok a kötelező szolgálaton, jobb ha vigyázok a magam fajtákkal, akik ázsiából jöttek, vagy annak néznek ki. Igen, nehezen barátkozom, mert van fontosabb dolgom is mint a randik, itt akarom megvetni a lábam Amerikában, apám tehetség kutató cégének ezen ágával, nem akarok visszamenni koreába. Itt sokkal szabadabb minden, persze ott is szeretek lenni, de csak ritkán.
Itt sokkal több ihletet kapok a mangámhoz is. Amikor végzek az evéssel, akkor a tabletem kapom elő a billentyűzettel, és máris írni kezdem azt, ami az eszembe jutott azzal kapcsolatban. Meglehetősen belefeledkeztem, és néha fel is emelkedem belőle, hogy átfussam, mit írtam. Elrévedek egy kissé az ablakon kibámulásban is. Most már teljesen elfeledkeztem arról ,hogy plusz társaságom is akadt.




Song B. Han Yue

Inside of me, I will be angel, or a devil

Song B. Han Yue

Hozzászólások száma :
3
Join date :
2023. Dec. 03.

who is this person? Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: who is this person?   who is this person? EmptyCsüt. Feb. 08, 2024 8:38 pm



Boss & Luo Ya

Like the smoke

Alapvetően egyedül ülnék le ha lenne üres asztal, de jelenleg minden foglalt, így oda kérem magam egy egyedül üldögélő férfihoz. Levest kértem, és utána kávét, aztán hazamegyek ha nem történik semmi érdekes. Mondjuk még minden lehet, elég helyes a külleme, de ez édes kevés még, és így apró sóhajjal telepszem le vele szemben.
- Elnézést a kellemetlenségért, ha volna üres asztal, nem zavarnám Önt - mosolyodok el udvariasan ahogy érzem végig mér, és nem lepődöm meg a tekintetén. Ő is csak azt látja amit mindenki más. Apuci kicsi milliomos lánya, és általában hidegen is hagy hogy mit gondolnak rólam de valahogy.... nem tudom. Régóta vagyok beskatulyázva, és nem fogok engedni a nyomásnak, nem házasodom meg és szülök csak azért hogy legyen egy gyerekem, akit majd cipelhetek mindenhová magammal és egy pillanatnyi szabad időm se lesz tizennyolc évig. Na, azt már nem.
- Köszönöm. Igen, az az úrnak, az meg nekem. Köszönjük - biccentek a felszolgálónak amikor kihozza az ebédeinket és  csendesen elkezdem a levest enni és a telefonom, nézegetem néha, a híreket olvasom.  Néha rápillantok a férfire is aki elmerülten eszik, aztán meg.....
- Szabad tudni, mit ír ekkora hévvel? Csak nem egy író asztalához ültem le? - érdeklődöm finoman ahogy elmosolyodom rajta. Mégis csak tetszik, még az ellenszenves lenézése ellenére is, de nem fogom magam megerőltetni. Bár.... ha meg tudnám változtatni a véleményét, még akár jó móka is lenne. Csak nem tudom, ér-e annyit egyáltalán. Mármint...



••
Luo Ya

Inside of me, I will be angel, or a devil

Luo Ya

Hozzászólások száma :
3
Join date :
2023. Dec. 05.

who is this person? Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: who is this person?   who is this person? EmptyVas. Márc. 10, 2024 2:48 pm


Ya & Boss


Nem szeretem ha zavarnak, főleg olyankor ha próbálnék kikapcsolódni és lelazulni, ám úgy fest váratlan vendégem tényleg egy kotnyeles nőszemély. Ahelyett, hogy csöndben ülne a közelemben, még kotyog is.
Az elnézést kérésére egy udvarias főhajtással válaszolok, ismerheti a mozdulatot, pontosan ki tudja olvasni belőle szerintem ,hogy pont nem érdekel, hogy miért itt talált helyet.
Igen, kicsit magamnak való vagyok.
Amikor lekoordinálja hogy kinek melyik tányér jár ismét csak mosolyogva biccentek, és az evés felé fordulok, nem is lehet hallani a hangom, és nem csapok nagy zajt, épp csak akkorát, ami néha az evőeszköz koppanását jelenti a tányérban, vagy ,mert belekortyoltam az italomba.
Amikor végeztem az evéssel, a tányérom félre is teszem, és az ihlet, a történet szál, ami megkörnyékezett, inkább most leírom, minthogy várjak vele hazáig. Még ha zavaros is, később ha leülök vele foglalkozni, akkor ki tudom hámozni belőle azt, amire szükségem van.
Ahogy átfutom a sorokat ezt-azt törlök még, angolul írom a szöveget, így gyorsabb.
Amikor épp elmerengek azon, hogy mit írtam, kissé álmodozva, meglepetten pillantok a nőre. Azt hittem, hogy már tovább állt.
-Huhm… - pislogok, majd megvakarom a tarkóm, és szégyellősen hajtom le a fejem, miközben biccentek.
- Olyasmi. – nem , egyáltalán nem kezdek bele, hogy erotikus mangákat is szoktam rajzolni, adult témában, elég széles körben. Mert ha belemegyek, feltételezhető, hogy arról is mesélnem kellene, de nem fogom kifejteni, hogy mit csinálok pontosan. Úgyis csak most találkoztunk.
- Az előbb… tényleg lefotózott? Hallottam, hogy kattant valami. – próbálom terelni a témát.
Még a végén rákeresne a nevemre itt , helyben és elküldene a francba. Pedig saját weboldalam is van, ahol publikálok.




Song B. Han Yue

Inside of me, I will be angel, or a devil

Song B. Han Yue

Hozzászólások száma :
3
Join date :
2023. Dec. 03.

who is this person? Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: who is this person?   who is this person? EmptyTegnap 8:42 pm-kor



Boss & Luo Ya

Like the smoke

Ha lenne rá mód, én sem osztoznék az asztalomon, de sajnos nagyon népszerű a hely és eléggé tele van. Mondjuk, megértem, mert tényleg nagyon jó a konyhájuk és bár csak egy két fogásuk van, naponta változik és sosem unalmas. Ritkán ismétlődik és akkor sem rossz mert a népszerű ételeik mindig elfogynak.
Figyelemmel kísérem a mozgását amennyire még nem udvariatlan, és elég szimpatikusnak tűnik, amíg meg nem szólal. Nem tudom hová tenni igazán, de ahogy látom ő is lebecsmérel engem a pillantásával hiszen azt hiszi egy üres fejű picsa vagyok, aki apuci vagy a szeretője pénzén él. Na persze, ez olyan régi sztereotípia hogy már meg sem lepődöm ezen. Nem is kéne hogy érdekeljen, de néha elég nehéz azért...
Megkapom a kávémat és már azt kevergetem amikor megszólítom a férfit ismét. Nem hagy igazán nyugodni a tény, és valahogy.... Nem tudom van bennem egy felkiáltójel ha rá nézek, persze ettől még inkább kíváncsi leszek csak és nem riadok el az elutasítására.
Mindenesetre utána akarok nézetni és így gyorsan lekapom, ahogy emelem a telefonom és úgy teszek mint aki a facebookot tekergeti a telefonját.
- Hm? Nem, csak zároltam a képernyőmet ahogy letettem - mutatom meg neki a kattanást újra.
- Szeretné ha lefotóznám? Nagyon jó új profilképet készítenék - mosolygom ahogy ráemelem a pillantásom. Mi van vele? Miért érzem azt a zsigeri bizsergést hogy valami.... valami nem teljesen jó. Veszélyes lehet.
Ugyan, ki lehetne rám veszélyes itt, amikor az egész várost uralhatnám ha nagyon akarnám, és nem az apám nevében, hanem a magam erejéből.
De ő....
Ki ő?



••
Luo Ya

Inside of me, I will be angel, or a devil

Luo Ya

Hozzászólások száma :
3
Join date :
2023. Dec. 05.

who is this person? Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: who is this person?   who is this person? Empty

Ajánlott tartalom

Inside of me, I will be angel, or a devil



who is this person? Empty
Vissza az elejére Go down
 

who is this person?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: California :: Long Beach-