Élvezet és fájdalom, forgatag és magány, mindez egyetlen helyen....

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Chatbox
Discord szerverünk
Sziasztok! A >>connect<< gombra kattintva meghívót kapsz a szerverünkre. Szeretettel várunk!
Legutóbbi témák
Hyung Kim Ryu Vas. Május 12, 2024 3:02 pm

Hyung Kim Ryu Pént. Május 10, 2024 11:19 pm

Chaol Christian Callahan Szer. Május 01, 2024 10:33 pm

Milo Morris Szer. Május 01, 2024 9:19 pm

Luo Ya Szer. Május 01, 2024 8:42 pm

Kim Shangjue Szer. Május 01, 2024 7:48 pm

Top posting users this month
Hyung Kim Ryu
Kuroneko Vote_lcapKuroneko Voting_barKuroneko Vote_rcap 
Luo Ya
Kuroneko Vote_lcapKuroneko Voting_barKuroneko Vote_rcap 
Milo Morris
Kuroneko Vote_lcapKuroneko Voting_barKuroneko Vote_rcap 
Kim Shangjue
Kuroneko Vote_lcapKuroneko Voting_barKuroneko Vote_rcap 
Chaol Christian Callahan
Kuroneko Vote_lcapKuroneko Voting_barKuroneko Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Szer. Márc. 01, 2023 6:44 pm-kor volt itt.
Music box

Megosztás
 

 Kuroneko

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
TémanyitásTárgy: Kuroneko   Kuroneko EmptyHétf. Május 31, 2021 10:39 pm

Avalon & Shin
Valamit meg kellett tennem Akirának, amiből nem feltétlen jövök ki győztesen. Teljesen véletlenül tudom csak Avalon doktornő címét. Egy ideje már tudom, de sosem kerültem olyan helyzetbe, hogy szükségem legyen rá tényleg. A nem hivatalos, alvilági kórház, messze van tőlem, és itt… tudom, hogy ha otthon lesz, akkor el fog tudni látni. Jó környéken lakik, bent egyenesen a város szívében, így kicsit nehézkes, de megoldom, csakis a mellékutcákban közlekedem, szerencsére nem akar senki sem belém kötni. Fekete suhanós kabát van rajtam, amit jól összehúzok magamon, így nem látszik, hogy vérzek. Magas egyébként a fájdalomküszöböm. Nem tudom, hogy erre büszke legyek-e de most kimondottan hasznos, hogy ilyesmire is tréningeztek.
Sikerül lejutnom Avalon házának mélygarázsába, és onnan pedig a belső tűzlépcsőn kezdek felgyalogolni, szerencsére csak a második emeletig, ahonnan eltámolygok az ajtajáig, és csengetek, megpróbálom lenyomni az ajtó kilincset, de az zárva. Nem a teljes zártörő felszerelésemmel jöttem, de van nálam egy-két akupunktúrás tű, az órámba rejtve, kicsit vastagabbak mint egy átlagos tű, nem is gyógyászati használatra vannak, kimondottan. Így azokkal bütykölöm meg a két zárat, és már bent is vagyok. Hálát adok az égnek, hogy a falat nem véreztem össze. Talán a lábtörlőre eshetett pár csepp, becsukom a hátam mögött az ajtót, már erősen szédülök, ki tudja,hogy mennyi vért veszítettem? Szóltam a főnökömnek,hogy teljesítettem a feladatot, és csak egy apró vágást szereztem, semmi több, de úgy tűnik szar helyen talált el a másik kése.
Takaros hely lehet, de csak kontúrokat vagyok képes felfogni, benézek szinte minden helyiségbe, és végül a fürdőbe dobom el magamat, mint valami zsák, figyelek arra is ,hogy ne sok cuccot kelljen takarítania Avalonnak, ha esetleg túl sok mindent véreznék össze. Egy biztos, hogy a fürdőszobai kilépője nagyon kényelmes, és pont illik a fejem alá, párnának. A fekete pólóm, a kabát alatt, szintén véres, a fegyvertokomat, amiben benne van az automata fegyverem, elrejtem a wc tartály mögé még, így félkómában.
A privát telefonomat otthon hagytam, az eldobhatót, pedig az egyik kukába ejtettem. Úgyis jelentkezek időben, legalábbis remélem. Hibát követnék el? Egészen biztos, A hasonló állapotban átélt szánakozónak tűnő pillantások, vagy a vágy, hogy törődjenek velem, tört volna fel belőlem? Fordulhattam volna Shuuhoz is, de nem szerettem volna belevonni. Akkor mivel érdemelte ki szerencsétlen doktornő, hogy őt viszont belevontam ebbe az egészbe? Mert a részese lett, azonnal, hogy kinyitottam az ajtaját. Kezdek fázni. Vagy már nem is tudom. A testem tele van zúzódásokkal, kék, zöld és lila foltokkal. Ha nem veszítettem volna ennyi vért, és nem halt volna meg az idióta sofőr, akkor már egyből az illegális kórházba szállítanak, de így egymagamnak kellett megoldanom a segítséget. Az se lett volna jó, ha ott maradok a helyszín kellős közepén, mint egyetlen túlélő.
[url=youtube]zene[/url] | köszönöm a lehetőséget! |
Haruki Shinji

Inside of me, I will be angel, or a devil

Haruki Shinji

Tartózkodási hely :
Los Angeles
Hozzászólások száma :
10
Join date :
2020. Jul. 12.
Age :
30

Kuroneko Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Kuroneko   Kuroneko EmptyKedd Jún. 01, 2021 8:15 pm



Keira and Ava

A három és fél óra hosszás betegem megmenekült. Kiszedtük a szilánkokat és már csak be kell varrni a sebet ami a balesetben okozott törmelék okozott. Nem tagadom, valami felsőbb hatalomé az érdem hogy túlélte, de azért mi is elég sokat melóztunk vele, és megkockáztattam hogy bevágok az idegbe hogy érzéstelenítsek. Ha mélyre vágok, megbénul de bíztam a kezemben és a végén... fáradt de elégedett mosollyal veszem le a kesztyűt.
- Varrják össze és mehet az intenzívre megfigyelésre. Azonnal értesítsenek ha valami változás lép fel - hagyom meg az utasítást és végre az orvosi szoba felé indulok hogy letegyem a műszakom. A váltásom másfél órája itt van de nem hagyhattam abba a műtétet és mehettem haza hogy bocs, de lejárt az időm. Most viszont van időm egy gyors zuhanyra és minimális felfrissülés után már a farmerem veszem fel, és a kék blúzt. Bár ennyi erővel mehetnék a műtős cuccomba is haza, nincs akinek felkeltsem a figyelmét és valahol kezdek beletörődni hogy egyedül öregszem meg az angyalcápáimmal.
Átfésülöm a hajam, és már indulok is el a kis válltáskámmal hogy pihenjek egy kicsit mielőtt visszajönnék ide egy újabb műszakra. Örök körforgás ez, munka, és egy kis alvás, aztán megint munka... Lehet lassan nekem is szabira kellene mennem egy két napra.
A lakásom előtt már a kulcsokat keresem de feltűnik hogy nyitva van. Be van csukva az ajtó de nincs zárva ahogy lennie kellene, így előhúzom a paprika sprayt és lassan benyitok. Nem tudom mire készüljek, de az előtér üres és így beljebb merészkedek, de egy cipő lóg ki a fürdőmből, és nem úgy tűnik hogy ki akarna jönni. Közelebb lépek és leeresztem a sprayt hiszen egy ájult férfi az. De vajon miért itt van és mikor ájult el?!
Ledobom a táskát és beszaladok hozzá.
- Te?! - lepődöm meg ahogy mellé térdelek de nem úgy fest mint aki tudja hogy mi folyik körülötte és érzem hogy nedves lesz a kezem ahogy hozzáérek. Vérzik és elég sápadt. De hogy a fenébe találta meg a lakásom?! Na jó. Előbb életmentés, utána kérdések. Levetkőztetem és felmérem mennyire van lerobbanva, majd az alapvető sebeket ellátom, ahol vérzik és kicsit örülök neki hogy nem mocorog. Ázsiai, de kellemes metszésű arca van, csak ne lenne ennyire színtelen. A fürdőbe van minden elsősegély dolog és így szerencsére nem kell messzire mennem és fél óra múlva minden seb bevarrva és leragasztva már csak valahogy be kéne applikálnom a nappaliba. Újabb negyed órás huzavona, de felküzdöm a kanapéra és a sebei sem szakadtak fel. Egy pont nekem. Fáradtam huppanok le a sarkaimra és terítem a hideg vizes borogatást a homlokára hogy megelőzzem a lázat. Miért jött ide és honnan tudja hol lakom? Talán korábban követett? Nem szegtem meg semmit, nem beszéltem senkinek róla hogy mi a másodállásom. Mit akarhat tőlem, ő akinek még a nevét sem tudom? Kérdések százai tolonganak a fejemben de mindezzel meg kell várnom amíg felébred. A konyhámba megyek és bögrés levest készítek magamnak és a fotelbe telepszem hogy szemmel tartsam a kéretlen betegem, de beszundikálok. Arra riadok fel hogy nyöszörög.
- Ne, ne ne mozogj! Lassan, óvatosan! - nyomom vissza ahogy fel akarna kelni. Azt nem kéne. Fel szakad a sebe a végén.


Avalon Lodge

Inside of me, I will be angel, or a devil

Avalon Lodge

Hozzászólások száma :
11
Join date :
2020. Jun. 30.

Kuroneko Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Kuroneko   Kuroneko EmptyHétf. Aug. 23, 2021 9:33 pm

Avalon & Shin
Forog körülöttem a világ, néha felvillan az ő arca, akárcsak akkor amikor abban a kórházban vagyok. De nincs az a szúrós fertőtlenítő szag. Mintha megszakításokkal nézegetném a videót, vagy azokat a furcsa képsorokat, amik kissé homályosak, egyik kábulatból, a másikba esem. Elájultam, kétszer is vagy…többször is, amikor összevarrt, fájt, rohadtul fájt! Mert éreztem. Franc! Motyogtam valamit, de már én sem tudom,hogy mit. Nem éreztem, hogy áthúztak a lakáson, de egész biztos tök ciki lesz, ha felkelve megtudom,hogy ő egyedül vonszolt át a kanapéjára, és tett is fel rá. Mert alap esetben nem hagynám magamat, én akarnék oda vánszorogni. De ha megmukkanni sem tudok, így jártam. Egyszer felemeltem a fejemet, és lecsúszott róla valami nedves, mégis visszaszédültem a párnámra. A doktornő arcát pillantottam meg ekkor, és egy kissé megnyugodtam.
Étel illatát éreztem, sajtos…vagy paradicsomos, ahj! Mindegy! Csak ide nekem! Megiszom,és megyek is.
- Mennem…kell…nem maradhatok itt. – motyogok, és újra felakarnám emelni a fejemet, de visszaejtem a párnára. Kellemes illata van Avalonnak, szintén nincs vele az a kórházi fertőtlenítő szag, és bár aggodalommal van fűszerezve az arca, valahogy… mégis, megnyugtatóbb itt lenni, mint a fehér semlegességben. tudom,hogy hamis illúziókba ringatom magamat. Az ember ha nem beszélget valakivel, de lát tőle néhány mosolyt, kedves érintést, még akkor is ha a munkájából adódóan teszi ezt, ösztönösen elkezd köré keríteni egy saját történetet. Fáradt sóhajt szakad fel a torkomból.
Nem szeretnék ennél is jobban a terhére lenni, és bár éhes vagyok, nem fogom hangosan is kibökni a problémámat.
- Vagy nem megyek, de amint jobban leszek, megyek. – nyilvánvaló volt, hogy össze-vissza beszélek, és sok vért vesztettem, lenne mit pótolni, mindenféle formában. Kifáradtam, még ennyi beszédtől is, és kicsit fáztam, lúdbőrzött a karom, óvatosan körbe pillantottam, a nappalinak is kellemes volt a hangulata.
Bár úgy tűnt, hogy az, aki itt lakik, kevés időt tölt otthon, fene a jó megfigyelő képességembe.

[url=youtube]zene[/url] | köszönöm a lehetőséget! |
Haruki Shinji

Inside of me, I will be angel, or a devil

Haruki Shinji

Tartózkodási hely :
Los Angeles
Hozzászólások száma :
10
Join date :
2020. Jul. 12.
Age :
30

Kuroneko Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Kuroneko   Kuroneko Empty

Ajánlott tartalom

Inside of me, I will be angel, or a devil



Kuroneko Empty
Vissza az elejére Go down
 

Kuroneko

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: California :: Beverly Hills :: Lakóházak-