Élvezet és fájdalom, forgatag és magány, mindez egyetlen helyen....

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Chatbox
Discord szerverünk
Sziasztok! A >>connect<< gombra kattintva meghívót kapsz a szerverünkre. Szeretettel várunk!
Legutóbbi témák
Hyung Kim Ryu Vas. Május 12, 2024 3:02 pm

Hyung Kim Ryu Pént. Május 10, 2024 11:19 pm

Chaol Christian Callahan Szer. Május 01, 2024 10:33 pm

Milo Morris Szer. Május 01, 2024 9:19 pm

Luo Ya Szer. Május 01, 2024 8:42 pm

Kim Shangjue Szer. Május 01, 2024 7:48 pm

Top posting users this month
Hyung Kim Ryu
Mirabella Turner  Vote_lcapMirabella Turner  Voting_barMirabella Turner  Vote_rcap 
Luo Ya
Mirabella Turner  Vote_lcapMirabella Turner  Voting_barMirabella Turner  Vote_rcap 
Milo Morris
Mirabella Turner  Vote_lcapMirabella Turner  Voting_barMirabella Turner  Vote_rcap 
Kim Shangjue
Mirabella Turner  Vote_lcapMirabella Turner  Voting_barMirabella Turner  Vote_rcap 
Chaol Christian Callahan
Mirabella Turner  Vote_lcapMirabella Turner  Voting_barMirabella Turner  Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Szer. Márc. 01, 2023 6:44 pm-kor volt itt.
Music box

Megosztás
 

 Mirabella Turner

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
TémanyitásTárgy: Mirabella Turner    Mirabella Turner  EmptyKedd Dec. 22, 2020 11:50 pm

Mirabelle Turner
"Idézet"

Becenév

Cirilla
Kor

25
Szexuális beállítottság

Pánszexuális
Hobbi

Ruhák, ruhák, ruhák
Csoport

Alvilág
Foglalkozás

Szexmunkás
Play by

Dani Divine
Karaktered típusa

Saját, félig keresett is


Mesélj magadról


Mit is mondhatnék, hát elég csak rám nézni. Magasnak számítok a száznyolcvan centimmel, de akad bőven olyan ember akihez képes mégis törpe vagyok. Formás vagyok, kellemes homokóra alakom van és ezt Abigail is többször megerősítette hogy észbontóan jól nézek ki. Mondjuk, tudom, és ki is használom mert ebből élek jelenleg és nem titkolom hogy szeretem a szexet. Sok féle módja van hogy az ember ide kerüljön és sajnos sokan nem éppen szerencsések ebben. Lekopogom hogy én az vagyok. Ide születtem, és ebben nőttem fel a kezdetektől kezdve. Az alakom telt, kellően nagyok a melleim és formás a fenekem is, és kifejezetten szeretni szokták. Rajtam semmi nem mű…. Na jó a hajam néha szinezem és olykor teszek fel műszempillát, meg műkörmöt de amúgy… semmi visszafordíthatatlan. Hosszú hajam fekete, de szívesen viselek benne vörös csíkokat hogy feldobjam. Amúgy bármit felveszek, ami jól áll. A csöppnyi tangától és épp csak takaró melltartótól, a földig érő ruhákig mindent. Szeretem az ilyen nyári ruhákat amik a térdemig érnek, és pántosak. Vagy egy tucatnyi van, ahogyan fétis ruhákból is. Bőr és latex. Van egy ál piercingem is amit gyakran teszek az ajkamba de még nem vett rá a lélek hogy ténylegesen szúrassak egyet. Így viszont van és nincs is. Fülbevalót hordok, meg nyakláncokat karkötőket szeretek viselni, persze a gyűrűk is néha tetszenek, de azok meglehetősen ritkán.

 Egy szóval? Csábító. Tudatában vagyok annak, hogy mik az adottságaim, és ezt kihasználva nem is rejtem véka alá. Szeretek csábítani és bujálkodni, és ez szinte már a természetes viselkedésem része, és sok sok férfi szív dobbant meg miattam és még több pénztárca. Alapvetően nyitott személyiség vagyok, érdeklődő és szinte minden érdekel, mai él és mozog. Nagyon jó hallgatóság vagyok és ritkán mondom ki amit gondolok, mert tudom hogy tőlem az emberek nem bölcs gondolatokat várnak, hanem boldog órákat és perceket. Kinek, mi ugye. Egyik legnagyobb erényemnek tartom hogy tudok hallgatni és diszkrét vagyok. Ezt mondjuk a szakmám meg is követeli úgyhogy, élek is vele. Szeretek tudni mindenfélét, mert van benne lehetőség. Sok infóval, egy kis hatalmat nyer az ember és bár nem szeretek ilyesmivel visszaélni, néha sajnos szükségem van rá hogy megvédjem magam. Bármennyi is hatékony vagyok abban hogy beleállítsam a tűsarkúmat mások lábfejébe, nem hagyatkozhatok mindig erre. Nem vagyok egy kickboxer, bár alapvető önvédelmet tanultam itt de az édeskevés. Remekül tudok titkot tartani hiszen Bernhart titkát is megőrzöm magammal, és vele szoktam a leginkább beszélgetni, nem csak a helyi pletykákról, hanem könyvekről, filmekről is. Szeretek olvasni és művelődni de ezt csak vele tudom kiélni, és néha nem is igazán gondolok bele hogy ez valahol nem egészséges kapcsolat az ember testőrével. Nos kinek a pap, kinek a paplan. Az én paplanom elég nagy, elférünk alatta mind kényelmesen. Azt hiszem Abigail is tudja hogy kedvelem a férfit, de nem szól érte, pedig elég szigorúan ellenőriz mindent és neki hála semmiben nem szenvedek hiányt.


 
Történet


Az életem nem túlságosan izgalmas, és mondhatnám hogy unalmas is, de nem az, annak ellenére hogy az egész életemet egy nagy házban éltem le, tengerre néző erkéllyel és nagy füves kerttel, és kis pagodákkal. Kisgyerekként sokat szaladgáltam a zöld füvön és a virágok között, csak a kaputól voltam eltiltva, mert nem mehettem ki. Sosem mehettem ki, egész mostanáig. Ez Abigail szabálya volt, egyik a sokból hiszen mindent ő mondott meg, de valamiért tanított is engem. Azt mondta különleges vagyok számára mert a nénikém. A húga gyermeke, és a maga módján ő nevelt fel. Megkaptam mindent, amit csak kértem és házitanítók jöttek hogy megtanítsanak mindenre amit tudnom kell. Írni, olvasni, rajzolni és énekelni. Minden olyasmit, amiről úgy gondolta hogy hasznomra lehet és aztán jöttek férfiak is hogy táncolni tanítsanak.
Később, amikor kamaszodni kezdtem és kifejlődtek az idomaim, másfajta nők jöttek, és arra tanítottak hogy a testemmel hogyan kell bánni, mit érzek ha bizonyos helyeken érintenek meg. Hogy én hogyan tudok ilyesmit előidézni mások testén. Sokat játszottuk így, és Abigail is sokszor jött el hogy személyesen mutasson meg nekem dolgokat és nagyon sokat beszélgettünk. Mindig hozott ajándékot is. Ékszert, ruhát, könyvet amit éppen szerettem volna. Mindig kedves volt velem, de valahogy sosem adott igazi szabadságot és lehetőséget. Egy idő után, már pontosan tudtam hogy mit akar és mit vár el tőlem, és az első számű kedvenc kurtizánja lettem, és sosem hagytam cserben egyetlen vendéget sem, mindig kielégítettem minden vágyat. Később komolyabb témákról is beszélgettünk már, de sosem engedett el. Voltak mindenféle kívánságok. Elég sok perverzióval találkoztam már, és az alagsorban van egy börtöncella is, mert volt aki arra gerjedt be ha fogságba esett nőt erőszakolhat meg.
Néha eljön hozzám, és időzünk együtt. Fodrászok és sminkesek is jöttek, és műkörmös időnként.
Bernhardt a kedvenc testőröm, mert mindig is volt mellettem valaki, aki a biztonságomra vigyáz. Vele is sokat beszélgettem és mindig jó kedvre derített amikor egyedül éreztem magam és sírtam. Sokszor ült le mellém és ölelt át, de sosem vitt ki innen ő sem, pedig kértem sokszor. Magamra maradtam sokszor és csak ő a szakácsnő volt a társaságom, aki házvezető nő is egyben. Csak mi hárman vagyunk állandóak itt. Sosem jönnek vendégek, csak az ügyfelek, akiket ki kell szolgáljak, és sosem visznek el sehová sem. Sosem ment meg senki, mint valami itt ragadt hercegnőt, pedig nagyon sok ilyen filmet láttam, és izgalmasnak is tartottam.
Vajon jön valaki erre? Jön egy újabb idegen? El fogok menni valaha innen, vagy ez lesz az én aranykalitkám mindörökre?
Mirabella Turner

Inside of me, I will be angel, or a devil

Mirabella Turner

Hozzászólások száma :
1
Join date :
2020. Dec. 22.

Mirabella Turner  Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Mirabella Turner    Mirabella Turner  EmptySzer. Dec. 23, 2020 9:14 pm

class="topiccim">Elfogadva!

Kedves Mirabelle!

Köszöntelek az oldalon, nem szeretnélek sokáig feltartani, mert tudom, hogy valaki igazán vár már rád, meg súgta nekem.
De kénytelen vagyok feltartani, mert nagyon csinos és dekoratív hölgy vagy. Ismerem a pb-d és... Fel kell kösse a gatyáját az, aki a közeledbe kerül. Te bármire képes lehetnél, csak úgy érzem el vagy nyom a, nem tudsz igazán ki teljesedni, mert Abigail... Senkinek nem hagy semmit. Borzasztó, hogy te is ebbe a világba születtél bele. Senkinek nem kívánom, és nagyon remélem, hogy a te hős herceged eljön érted, mert mindenkinek van egy titkos lovagja, aki már úton van hozzá.
Nagyon remélem, hogy nem valaki csecsebecséje leszel, hanem egy olyan fajta ékszere akit megbecsülnek,és tisztelnek. Hiú ábrándjaim lennének? Én mindig remélek és bízok abban, hogy az ide érkező karakterek sorsa előbb utóbb jobb lesz.

Kívánok neked is, sok sok szerencsét és egy kedves patrónust, vagy valaki megmentőt, mert nem érdemlem meg a sorsod!

Egyúttal remek karácsonyi ajándék vagy Hudsonnak, így had nyújtsalak át neki, de nem én csomagoltalak be, borzalmas az ajándék csomagolási képességem. Very Happy kac what



Kedves Mirabelle, üdv köztünk!

Darick, a titkos tündér keresztapád tündér


AvatarfoglalóRangfoglaló
Darick Liam Kerrigan

Inside of me, I will be angel, or a devil

Darick Liam Kerrigan

Tartózkodási hely :
Santa Monica
Hozzászólások száma :
72
Join date :
2020. Jun. 27.
Age :
34

Mirabella Turner  Empty
Vissza az elejére Go down
 

Mirabella Turner

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Abigail Turner - The Lady

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterekről minden :: Elfogadott előtörténetek :: Alvilág-