Élvezet és fájdalom, forgatag és magány, mindez egyetlen helyen....

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Chatbox
Discord szerverünk
Sziasztok! A >>connect<< gombra kattintva meghívót kapsz a szerverünkre. Szeretettel várunk!
Legutóbbi témák
Hyung Kim Ryu Vas. Május 12, 2024 3:02 pm

Hyung Kim Ryu Pént. Május 10, 2024 11:19 pm

Chaol Christian Callahan Szer. Május 01, 2024 10:33 pm

Milo Morris Szer. Május 01, 2024 9:19 pm

Luo Ya Szer. Május 01, 2024 8:42 pm

Kim Shangjue Szer. Május 01, 2024 7:48 pm

Top posting users this month
Hyung Kim Ryu
Quinn Archibald Goven Vote_lcapQuinn Archibald Goven Voting_barQuinn Archibald Goven Vote_rcap 
Luo Ya
Quinn Archibald Goven Vote_lcapQuinn Archibald Goven Voting_barQuinn Archibald Goven Vote_rcap 
Milo Morris
Quinn Archibald Goven Vote_lcapQuinn Archibald Goven Voting_barQuinn Archibald Goven Vote_rcap 
Kim Shangjue
Quinn Archibald Goven Vote_lcapQuinn Archibald Goven Voting_barQuinn Archibald Goven Vote_rcap 
Chaol Christian Callahan
Quinn Archibald Goven Vote_lcapQuinn Archibald Goven Voting_barQuinn Archibald Goven Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Szer. Márc. 01, 2023 6:44 pm-kor volt itt.
Music box

Megosztás
 

 Quinn Archibald Goven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
TémanyitásTárgy: Quinn Archibald Goven   Quinn Archibald Goven EmptyVas. Júl. 12, 2020 4:45 pm

Quinn Archibald Goven
"Ami igazán fontos, az láthatatlan"

Becenév

Quinny, Queen, Archie
Születési hely, idő

San Diego, 1993. április 14.
Kor

27
Szexuális beállítottság

Pánszexuális
Hobbi

Biciklizés, ital keverés, sorozat nézés, test építés, egészséges életmód, mert igyekszem odafigyelni az alakomra, hogy valóra válthassam az álmom: modell szeretnék lenni.
Csoport

Civil
Foglalkozás

Bármixer volt, most gyakorlatilag bármilyen munkát elvállal
Play by

Andrea Denver


Mesélj magadról

Most azt hiszed, hogy viccelek, pedig nem. Három édesapám, és két anyám volt, most már csak a vérszerinti anyám él, a többiek, sajnos egy autóbalesetben meghaltak, tíz éve. Anya nem keresett magának új párt, társat, mert azt mondta, hogy akiket szeretett, mind elmentek. Furcsa család voltunk, ezt aláírom. Folyamatosan cikiztek, de tudod… három faterral a hátad mögött, és mindegyik megmondta, hogy a mások véleménye sosem számít, csak az a fontos, hogy én hogy érzem magamat. Én tökéletesen éreztem, egészen addig, amíg hatan voltunk, de egy busz baleset elvette tőlem a szüleim egy részét, csak a szülőanyám maradt velem. Sosem zavart, hogy ennyien vagyunk, mindenki másban tudott segíteni, de segített, tanultam, és támogattak, bármiben. Nyitott vagyok a világra, ugyanakkor határozott, küzdöm ameddig csak kell, és van bennem szufla. Nehezen adom fel, még a kudarc pillanatában sem vagyok képes beismerni, hogy elvesztettem a csatát az élettel szemben.
Pedig így állok, két hete rúgtak ki az éjjeli melómból, bármixer voltam, jó sok jattot összetudtam szedni a fizetésem mellett, és így volt lehetőségem anyám kezelését állni a kórházban. Nem lenne probléma, ha dolgoznék, és akkor talán a várólistára is hamarabb felkerülhetne…
Kétségbeesett vagyok, próbálok mosolyogni, de egy idő után ez is lehetetlen… Három hónapja játszom az idiótát anyám előtt, hogy jól megy a mixer munka, holott, minden munkát elvállalok, csak legyen pénzem. Rá. Eladtam a házunkat is, nem volt más választásom, majd ha kijön a kórházból anya, akkor veszünk egy szerényebbet, valahol máshol, kint a külvárosban, ahol talán a levegő is jobb, és jobban lesz tőle.
Anya, kérlek ne haragudj rám, de… lehet, hogy ezután a húzásom után börtönbe fogok kerülni, ha elkapnak. Ha nem… akkor te is túléled, és én is. De ha elfognak…
Történet

Egy évvel ezelőtt, übörög a zene, a pultomhoz rengetegen állnak sorba, mert pörgök is, és finom italokat csinálok. Egy faszi akar bemászni a pult mögé, mert szerinte lassú a kiszolgálás, és Candyt nézte ki magának. Ott termek, és kiteszem, elég nagy a hangom, mély bariton, és határozott vagyok, ha tapló seggfejekről van szó. Hajnal négykor zárás, a kassza és az italok leszámolása után, a hátsó ajtón át távozunk, hogy átadjuk a takarító brigádnak a helyet.
- Próbáld meg fiam! Tudom ,hogy ez is tetszik neked, és még mindig jobban fizet, mint a pultos melód. – anyám beletúr a hajamba, én épp a reggelimet tömöm az arcomba, és rá mosolygok.
- Jó,de ébressz fel délben, nem szeretném elaludni az első interjúmat. – felkelek, magasabb vagyok nála sokkal, így átölelem a törékeny alkatát, és belélegzem azt a tipikus anya illatát.
Elmegyek aludni, és anya időben ébreszt. Az egyik haverommal csináltunk pár portfólió képet, ez egy nagy könyvbe ki is nyomtattuk. Szerintem ügyes volt ő is, nekem is lenne mit még gyakorolnom. De azokon a képeken látszik, hogy tudok. Menne… csak egy esélyt kérek! Kérem!
Órákkal később, le dübörgőm az emeletről, és felkapom az én apró anyámat, hogy körbeforgassam a levegőben.
- Vissza fognak hívni! a Csaj tök jó fej volt! Tetszettem nekik, el sem hiszem! CCC Company modellje lehetek, elvégre, tök jó cuccokat csinálnak, és bejön a stílusuk, meg amit képvisel. Segítenek modellé válni! Anya ez tök jó!
Anyám nevetve kér, hogy tegyem le, majd süt egy rántottát, én pedig megyek dolgozni utána.

Hat hónappal később hívnak, hogy beférek a második körbe, kicsit már letettem a munkáról, épp ezért lepődtem meg a hívásukon, de hozzájárultam, hogy két évig még megőrizzék az adataimat. A második nő elég flegma volt, hogy világossá tegye a számomra, nincs helyem a modell cégnél, hát így jártam. Nem csak a CCC volt, ahova leadtam a jelentkezésemet azóta, hanem folyamatosan megyek tovább. Ráadásul anya egészségi állapota is romlott, így még jobban oda kell tennem magamat a melóban, még nem tudják, hogy mi a baja, de az immunrendszerével kapcsolatos, én nagyon remélem, hogy helyrehozható.

Három hónappal később, anya állapota nem javul, de mint kiderült, a biztosítás nem fedezi azt a fajta egészségi ellátást, amire ő szorulna, gyakorlatilag halálra ítélték. Engem pedig, kitettek a mixeri melóból, túl sokat késtem, holott rengetegszer vállaltam túlórákat, és mentem be mások helyett, hogy legyen pénzem az anyám kezeléseire, vagy a kórházi napi díjaira. Mert nem hagyhattam, hogy csak úgy elpatkoljon, mert az államnak nincs pénze őt már fenntartani többet! Rohadt élet!
Napjainkban, ideges vagyok, izgulok, sosem csináltam még életemben ilyet, és ez lesz az első. A neten néztem zárfeltörős videókat, és próbálgattam is azokat. Itt vagyok, a kocsim maradt meg már csak, amivel melóba jártam eddig. Gyakorlatilag itt élek benne, három hónapja, amióta kirúgtak. A fazon, nincs itthon, éjszaka sosincs itthon, ezért…tökéletes a hely, mert kamerái sincsenek, így be tudok törni, és elvinni mindent ami mozdítható és drága. A város ezen negyede egy aranybánya! Hova süllyedtem?! Nem roppanhatok össze már harmadszor is! Erősnek kell lennem,mert az vagyok! Neki meg úgy sincs szüksége a drága holmijaira.Ezzel nyugtatom magamat.  

Quinn Archibald Goven

Inside of me, I will be angel, or a devil

Quinn Archibald Goven

Tartózkodási hely :
Los Angeles - valahol az utcákon , a kocsimban
Hozzászólások száma :
8
Join date :
2020. Jul. 12.

Quinn Archibald Goven Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Quinn Archibald Goven   Quinn Archibald Goven EmptyVas. Júl. 12, 2020 6:26 pm



Elfogadva!

Kedves Quinn!

Wáó micsoda markáns és férfias arccal álltál ide elénk, és szerencsére elém is, mert én fogadhatlak el, és hajjajjjj. Szeretem a markáns és különleges arcokat, és hát te is egy ilyen vagy, na de hogy na!

Hát betörni máshoz nem szép dolog ám, de... ahh fenébe már az én puha szívemmel. Hát gyere ide, gyere ide! Hadd szeretgesselek meg. Ajj micsoda tragédia ez a mamáddal. Nem is értem hogy mit lehetne mondani erre, de azért... azért remélem hogy hamarosan jobban fogja érezni magát a mamád és hazaviheted egy saját lakásba, ha sikerül új munkát szerezned és lakást, amiben biztos vagyok benne hogy találsz. Egy ilyen arccal és alakkal, kizárt hogy nem találnál magadnak modell munkát.

Szóval mindent bele és hajrá. : )

AvatarfoglalóRangfoglaló
Melrose Dawson

Inside of me, I will be angel, or a devil

Melrose Dawson

Hozzászólások száma :
66
Join date :
2020. Jun. 27.

Quinn Archibald Goven Empty
Vissza az elejére Go down
 

Quinn Archibald Goven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» One step....two step... three... st...wrong step... - Chaol & Quinn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterekről minden :: Elfogadott előtörténetek :: Civilek-