Élvezet és fájdalom, forgatag és magány, mindez egyetlen helyen....

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Chatbox
Discord szerverünk
Sziasztok! A >>connect<< gombra kattintva meghívót kapsz a szerverünkre. Szeretettel várunk!
Legutóbbi témák
Hyung Kim Ryu Vas. Május 12, 2024 3:02 pm

Hyung Kim Ryu Pént. Május 10, 2024 11:19 pm

Chaol Christian Callahan Szer. Május 01, 2024 10:33 pm

Milo Morris Szer. Május 01, 2024 9:19 pm

Luo Ya Szer. Május 01, 2024 8:42 pm

Kim Shangjue Szer. Május 01, 2024 7:48 pm

Top posting users this month
Hyung Kim Ryu
Elvarratlan szálak Vote_lcapElvarratlan szálak Voting_barElvarratlan szálak Vote_rcap 
Luo Ya
Elvarratlan szálak Vote_lcapElvarratlan szálak Voting_barElvarratlan szálak Vote_rcap 
Milo Morris
Elvarratlan szálak Vote_lcapElvarratlan szálak Voting_barElvarratlan szálak Vote_rcap 
Kim Shangjue
Elvarratlan szálak Vote_lcapElvarratlan szálak Voting_barElvarratlan szálak Vote_rcap 
Chaol Christian Callahan
Elvarratlan szálak Vote_lcapElvarratlan szálak Voting_barElvarratlan szálak Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Szer. Márc. 01, 2023 6:44 pm-kor volt itt.
Music box

Megosztás
 

 Elvarratlan szálak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
TémanyitásTárgy: Elvarratlan szálak   Elvarratlan szálak EmptySzomb. Dec. 19, 2020 9:58 pm


Sebby & Sean
Just like you



Nem kellett túl sok hogy megérjen bennünk az elhatározás ahhoz, hogy mit csináljunk. A zenekar berobbant, jobban és gyorsabban mint ahogy vártuk volna és Sebby nem is vesztegett az idejét, lakóparkba ruházott és már be is költöztünk az új kérókba. Mindenki kapott sajátot aki akart és mi is ott lakunk Sharonnal. Van saját lakásom is nem messze az övétől, mert így ha összeköltözünk akkor az egyiket ki tudjuk majd adni. Matt is becuccolt az egyikbe mert neki tetszett hogy tetőtéri vagy valami ilyesmit magyarázott. Meg szóba került az is hogy anyát ide kellene költöztetni. Át is beszéljük a dolgot és már csak annyi van hátra hogy ezt fizikailag is lemenedzseljük és órák óta borús hangulatban mászkálok hogy felkészüljek az apánkkal való újra találkozásra. Nem nagyon várom és nem örülök neki de anya jobbat érdemel nála, és így eléggé elszántan indulok meg a kocsihoz hogy beszálljak és bevárjam a testvéremet. Ő is legalább ilyen hévvel érkezik a másik irányból és ahogy nézem nem egyedül, hanem Mattel kiegészülve, akinek szintén elég morcos a képe.
- Mehetünk? - kérdezem tőlük kézjelekkel ahogy beszállnka mellém, és indítok. A hangszóróból Amon Amarth szól, bár Sebby nem hallhatja, a kijelzőn megjelenik az előadó neve. Ritkán hallgatok ennyire zúzós típust de van amikor muszáj, mert ideges vagyok.
Már nem azok az ijedt gyerekek vagyunk akik elmenekültek otthonról a dugipénzzel és apánk árnyékával. Nem, már rég kinőttük ezt és nem esik nehezemre visszaemlékezni az útra, amerre sosem akartam még egyszer menni. Anya miatt....
- Hogy.... érzed magad? - kérdezem tőle bizonytalanul kézjelekkel, mert nem vagyok most biztos a hangomban és majd üvöltök szerintem eleget faterral. Sebby jobban szenvedett tőle, de mégis el akart jönni velem, pedig mondtam neki hogy maradjon nyugodtan ha nem akar, elintézem én. Mégis itt ül mellettem.







   
Sean St. Vincent

Inside of me, I will be angel, or a devil

Sean St. Vincent

Hozzászólások száma :
10
Join date :
2020. Jun. 27.

Elvarratlan szálak Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Elvarratlan szálak   Elvarratlan szálak EmptyHétf. Aug. 23, 2021 7:26 pm

Sean & Sebastian
━━━ "My Mother"━━━


Régóta vártam már erre, bár kicsit, mit kicsit? Nagyon ideges vagyok. Meleg helyre megyünk, de mégis… egy pulóver van rajtam, ezt akkor szoktam felvenni, ha ki akarok zárni mindent a látókörömből. Vezetni viszont egyáltalán nincs kedvem. Viszont egyből a klimához nyúlok, hogy lejjebb vegyem a fűtést a kocsiban. Megbeszéltük, hogy anya miatt kell megtennünk, nem maradhat többé ott apánkkal, többé nem uralkodhat felette, ki tudja miket tett meg még vele is, mióta eljöttünk.
A hangszóróra teszem a tenyeremet, ahogy próbálom kitalálni, hogy mi szólhat onnan, de végül a lejátszóra pillantok. Sejtettem. Sean is olyan ideges, mérges , mint én.
Szeretnék már ott lenni, és túl lenni ezen az egészen, de az út még hátra van. Kocsi, valamiért erre esett a választásunk, és nem bánom, így legalább van időnk megállni, nem azért, hogy visszaforduljunk, csak…azt hiszem , ez kell. Az út, hogy haza menjünk, úgy ,ahogy eljöttünk otthonról.
Érzem, hogy megérint, és összehúzom a szemöldökömet.
„Nem fontos, az útra figyelj.” amikor megállunk tankolni, kiszállok a kocsiból, és az oldalának dőlök, Seanre pillantok tankolás közben.
„ Ideges vagyok, mérges, és dühös. Nem hagyom, hogy …. nem hagyhatom ezt csak így félbe, nekem is ott kell lennem. Tudom, hogy megakarsz védeni, de ez kell.” – magyarázom neki hevesen gesztikulálva, és kibújok a pulcsimból, idekint egyébként is meleg van, na meg…
„ Mindjárt jövök, elmegyek brunzolni…”ellépek a kocsitól, a pickupommal jöttünk, annak a hátuljába anya be tudja pakolni azt, ami még fontos lehet.
Egy üveg vízzel térek vissza, és beülök a kocsiba. Két hotelnél állunk meg, mire Phoenixbe érünk.
„Az iskola, nézzük meg…” nem azért, mert nem sietnék anyához, nem jelentettük be, hogy jövünk. Ezután a játszót kérem, mindkettőt, ahol játszottam, és Seant is elvittem. Végül a ház következik, két házzal feljebb állítom meg a kocsit, és még ülök bent, mire kiszállnék.
„Jól van, bekopogunk, és behívjuk magunkat, anya… a video chaten láttam, hogy nincs túl jól… így ha azt mondjuk, hogy azért mentünk be, mert hallottuk a kiabálást, és a csörömpölést, akkor nincs gond, ezt mondta az ügyvéd is.” igen, itthon bekészítettük az ügyvedet is, hogy ne legyen bajunk, van annyi pénzünk, hogy ne vesztesként jöjjünk ki ebből az egészből.


Sebastian St. Vincent

Inside of me, I will be angel, or a devil

Sebastian St. Vincent

Hozzászólások száma :
5
Join date :
2020. Jun. 17.

Elvarratlan szálak Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Elvarratlan szálak   Elvarratlan szálak EmptySzomb. Szept. 04, 2021 1:36 am


Sebby & Sean
Just like you



Mondhatnám hogy szétvet az ideg, de akkor nem írnám eléggé körbe azt, amit érzek mert nem elég hogy ideges vagyok, de még feszült is. A múltammal fogok szembenézni, egy olyan szörnyeteggel, amit mára már legyőztem és már nem ijeszt meg, mert egyszerűen elvesztette a hatalmát felettem azzal hogy nagykorú és független lettem. Sebby mint nagy medve vigyázott rám mindig is, és legalább olyan állattá gyúrtam magam mint ő, bár én hevesebb természet is vagyok és jobban pörgök és nagyobb hangerővel üvöltök, ezért is lett a zenekar egy nu metal együttes. Mert megvan az adottságom hozzá.
Régi barátok vagyunk mi mind, a zenekarban és éppen ezért jött Matt is velünk egy darabon, bár azt ígérte ő félúton lelép és ott találkozunk, mert el kell intéznie valamit útközben. Bízom benne, kifogástalanul és tudom hogy ott fog állni mellettünk vagy mögöttünk vagy éppen előttünk ha oda jutunk.
- Figyelek... - vágok vissza, de aztán egy ideig csak csendben dobolok a kormányon, amíg le nem húzódok egy benzinkúthoz tankolni és veszek magunknak szendvicset és innivalót is a pénztárnál. Szerencsére nem szúrtak ki hogy én vagyok-e az énekes a tévéből.
- Nem, anyánk miatt nem lehet. Le kell ezt zárnunk egyszer és mindenkorra hogy mindenkinek jobb legyen. A doki is megmondta - bár szerintem ő nem arra gondolt hogy verjük félholtra a fatert, amit én tervezek is megtenni ha meglátom a rusnya képét. Csak azért félre, mert bízom benne hogy Matt vagy Sebby megfogja a kezem mielőtt beledöglene az ütésekbe.
- Jó, utána én is megyek - mondhatni váltjuk egymást a mosdóban de aztán indulunk is tovább mert hosszú az út, és két hotelt ejtünk útba közben.
Ahogy közeledünk úgy kezdek ismét görcsöt érezni a gyomromban de kínosan ismerős utakon járunk már, és a bátyám kérésének megfelelően eldöcögök az iskola felé.
- Hát ez sem ma volt már.... - sóhajtok fel ahogy megállok egy pillanatra a régi épület láttán. Mennyi emlék, jók és rosszak egyaránt.
- Jó, de utána a ház. Várost nézni ráérünk később, nem akarom anyát egy pillanattal se tovább ott tudni - kanyarodok el a játszótér felé, és onnan már a ház felé kormányzom a kocsit hogy leparkoljak egy picit odébb egy elég nagy parkolóhelyen. Felsóhajtok.
- Igen, megjegyeztem! Na jó, menjünk.... - szállok ki ahogy megropogtatom az ökleim, és a nyakam. Igen, ideges vagyok, de már nem az a rémült fiú aki megijed az apja árnyékától, és nem fogom hagyni hogy kárt tegyen anyában vagy Sebbyben. Én visszaütök.







   
Sean St. Vincent

Inside of me, I will be angel, or a devil

Sean St. Vincent

Hozzászólások száma :
10
Join date :
2020. Jun. 27.

Elvarratlan szálak Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Elvarratlan szálak   Elvarratlan szálak Empty

Ajánlott tartalom

Inside of me, I will be angel, or a devil



Elvarratlan szálak Empty
Vissza az elejére Go down
 

Elvarratlan szálak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alternatív játékok :: Múlt-