Élvezet és fájdalom, forgatag és magány, mindez egyetlen helyen....

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Chatbox
Discord szerverünk
Sziasztok! A >>connect<< gombra kattintva meghívót kapsz a szerverünkre. Szeretettel várunk!
Legutóbbi témák
Hyung Kim Ryu Vas. Május 12, 2024 3:02 pm

Hyung Kim Ryu Pént. Május 10, 2024 11:19 pm

Chaol Christian Callahan Szer. Május 01, 2024 10:33 pm

Milo Morris Szer. Május 01, 2024 9:19 pm

Luo Ya Szer. Május 01, 2024 8:42 pm

Kim Shangjue Szer. Május 01, 2024 7:48 pm

Top posting users this month
Hyung Kim Ryu
I am here again bro Vote_lcapI am here again bro Voting_barI am here again bro Vote_rcap 
Milo Morris
I am here again bro Vote_lcapI am here again bro Voting_barI am here again bro Vote_rcap 
Kim Shangjue
I am here again bro Vote_lcapI am here again bro Voting_barI am here again bro Vote_rcap 
Chaol Christian Callahan
I am here again bro Vote_lcapI am here again bro Voting_barI am here again bro Vote_rcap 
Luo Ya
I am here again bro Vote_lcapI am here again bro Voting_barI am here again bro Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Szer. Márc. 01, 2023 6:44 pm-kor volt itt.
Music box

Megosztás
 

 I am here again bro

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
TémanyitásTárgy: I am here again bro   I am here again bro EmptySzomb. Dec. 19, 2020 9:50 pm


Sebby & Sean
Just like you



Természetesen fullon bömböl a hangerő a kocsiban ahogy úton vagyok, és rutinosan hagyom egymás mögött a kilómétereket, és előzöm ki a lassan vánszorgó nyuggereket és világi turistákat. Nem igazán érdekelnek, és nekem sietős az utam, alap hogy engedjenek előre.
Rutinosan kivágok hát eléjük, és idejében rántom vissza a kocsit a saját sávomba hogy a szembejövőknek ne legyen esélye ledudálni és lekurvaanyázni. Még csak az kellene, ki is rántanám őket a volán mögül. Na jó, nem. Csak majdnem, és elméletben tökre jól hangzott a dolog. Meg az is, hogy sötét napszemüveg ül az orromon, és elég vagányul zúzok New York felé, méghozzá egy bizonyos lakópark felé. Úgy ám, a bátyámat fogom meglátogatni, most hogy vége lett a turnénak, de ahelyett hogy elfáradtam volna benne, elképesztően fel vagyok töltve és energikusan mennék is tovább, de elfogytak az állomások, és nincs merre. Ami nem baj, mert így legalább szabadidő van és család. Sharon is biztosan nagyon vár, és Sebastian is, szóval most leginkább azt mondhatnám hogy haza sietek.
A városon belül már kicsit lassabban tudok menni a sok hülye lámpa meg ezernyi gyalogos miatt akiknek a fszért nincs jobb dolguk mint itt mászkálni összevissza. Jó, nem morgok, én is szoktam gyalog mászkálni, mert néha rám jön a mászkálhatnék és akkor menni kell.
Eljön az a boldog pillanat is hogy végre megérkezet és leparkolok a lakópark parkolójába. Fehér bmw nem olyan feltűnő de nem is olyan átlagos, és én magam is a szokásos formám hozom. Farmer, edzőcipő és egy v nyakú póló. Napszemcsi, semmi extra. Beriasztom a kocsit, és elindulok hogy meglepetésszerűen becsöngessek Sebastianhoz, és befogjam hogy segítsen felrángatni azt a láda sört amit hoztam.
Ahogy ajtót nyit szélesen elvigyorodom.
- Na csőváz! Meglepetés! Nem számítottál rám, mi? Na gyerünk, segíts! Hoztam valamit a hétvégére - magyarázok neki és már húzom is az ölelésembe hogy megveregessem a hátát. Mennyire hiányzott pedig ez most nem is volt olyan nagyon nagy körút, de mégis... Na mindegy most itt van.
- Te megint nagyobb lettél? - húzódom el, és végigmérem. Azért a gyúrás nyomot hagyott benne, és máig szép emlék marad amikor a szelíd óriás ökle meglendült hogy beverje annak a senkiházinak az orrát. Gyönyörű pillanat.
- Na gyere. Hoztam egy rekesz sört, meg némi hidegélelmet magunknak, de nem fogok egyedül cipekedni - jelentem ki ahogy sarkon fordulok és visszaindulok a kocsimhoz, remélhetőleg az ő társaságában.






   
Sean St. Vincent

Inside of me, I will be angel, or a devil

Sean St. Vincent

Hozzászólások száma :
10
Join date :
2020. Jun. 27.

I am here again bro Empty
Vissza az elejére Go down
 

I am here again bro

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: California :: Long Beach :: Lakóházak-