Élvezet és fájdalom, forgatag és magány, mindez egyetlen helyen....

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Chatbox
Discord szerverünk
Sziasztok! A >>connect<< gombra kattintva meghívót kapsz a szerverünkre. Szeretettel várunk!
Legutóbbi témák
Hyung Kim Ryu Vas. Május 12, 2024 3:02 pm

Hyung Kim Ryu Pént. Május 10, 2024 11:19 pm

Chaol Christian Callahan Szer. Május 01, 2024 10:33 pm

Milo Morris Szer. Május 01, 2024 9:19 pm

Luo Ya Szer. Május 01, 2024 8:42 pm

Kim Shangjue Szer. Május 01, 2024 7:48 pm

Top posting users this month
Hyung Kim Ryu
Tracy a meglepetés! Vote_lcapTracy a meglepetés! Voting_barTracy a meglepetés! Vote_rcap 
Luo Ya
Tracy a meglepetés! Vote_lcapTracy a meglepetés! Voting_barTracy a meglepetés! Vote_rcap 
Milo Morris
Tracy a meglepetés! Vote_lcapTracy a meglepetés! Voting_barTracy a meglepetés! Vote_rcap 
Kim Shangjue
Tracy a meglepetés! Vote_lcapTracy a meglepetés! Voting_barTracy a meglepetés! Vote_rcap 
Chaol Christian Callahan
Tracy a meglepetés! Vote_lcapTracy a meglepetés! Voting_barTracy a meglepetés! Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Szer. Márc. 01, 2023 6:44 pm-kor volt itt.
Music box

Megosztás
 

 Tracy a meglepetés!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
TémanyitásTárgy: Tracy a meglepetés!   Tracy a meglepetés! EmptyCsüt. Dec. 03, 2020 9:26 pm

Tracy...

Kor

25
Csoport

civil/egészségügy
Foglalkozás

ha civil lesz akkor esetleg lehet újságíró, ha eü akkor akármi lehet azon belül
Play by

Maggie Rawlins (alkudható)
Státusz

Szabad
Kapcsolatod a karakterrel

Egyik ügyem alkalmából, az áldozat egy megsérült rokonát kérdeztem ki, mikor találkoztunk. (Kezelted a beteget/ vagy a cikk miatt jöttél, hogy te is kérdéseket tegyél fel neki.) Talán ott az ajtóban valló összeütközés tette fel az i-re azt a bizonyos pontot... Kissé, úgy nevezném a viszonyunkat mint valami hurrikán? Ha ez jó szó. Olykor nagyon túl tudjuk bonyolítani és képesek vagyunk egy apró bolhából hatalmas elefántot kerekíteni. Állandóan a másik agyára járunk de valahogy a végén oda lyukadunk ki, hogy nevetni kezdünk esetleg vadul egymásnak akarunk esni egy csókban. Szörnyen, rossz vagyok az érzelmek kimutatásában, neked pedig erre szükséged lenne még ha előadod, hogy számodra ez nem jelent semmit, hogy konkrétan én vagyok a semmi. Igyekszem olykor jobban törekedni arra, hogy neked jobb legyen de van, hogy belém csap a villám és úgy el felejtem ezeket a törekvéseket, hogy majdnem hónapokig nem hallasz felőlem. Néha irtóan dühös tudsz rám lenni, én pedig egy idő után megunom, hogy semmi sem jó neked szóval megint ott kötünk ki, hogy a bolhából, elefánt lett. Néha kegyetlenül mérgezőek vagyunk egymásra, de előfordul, hogy szerelmes kamaszokká változunk. Sose lehet tudni, hogyan alakul a kedvünk ezáltal az egymáshoz való viszonyunk. Bár sose mondtam neked, de lehet te egypárszor elmondtad, hogy szeretsz én inkább őrlődöm mikor ez a szó közöttünk van. Igazából egyáltalán nem tudom eldönteni, hogy én is így érzek-e és ha igen valódi-e irántad. Sose mondtuk ki, hogy járunk vagy terveznénk a közös jövőt egyszerűen...egymás mellett akartunk lenni. De az apám temetése után én ismét csináltam valami olyasmit ami biztos, hogy a te világod kissé megrázta. Minden búcsú vagy szó nélkül elmentem...Persze mi nem járunk szóval gondoltam én, hogy ez nemfog téged szíven ütni de ki tudja...
Főleg, hogy neked is volt egy apró eltitkolni valód. Valami, ami kissé tényleg mindkettőnk életét felforgatja...Gyereket vársz tőlem.

Várlak nagy szeretettel, hogy tovább alakítsunk közös történetünk! Nem ragaszkodom a pb-hez de a nevet szeretném, ha meg maradna! Minden másban alku képes vagyok!
Marshall Montgomery

Inside of me, I will be angel, or a devil

Marshall Montgomery

Tartózkodási hely :
Los Angeles
Hozzászólások száma :
3
Join date :
2020. Nov. 24.
Age :
31

Tracy a meglepetés! Empty
Vissza az elejére Go down
 

Tracy a meglepetés!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterekről minden :: Karakteralkotás :: Keresett karakterek-