Élvezet és fájdalom, forgatag és magány, mindez egyetlen helyen....

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Chatbox
Discord szerverünk
Sziasztok! A >>connect<< gombra kattintva meghívót kapsz a szerverünkre. Szeretettel várunk!
Legutóbbi témák
Hyung Kim Ryu Vas. Május 12, 2024 3:02 pm

Hyung Kim Ryu Pént. Május 10, 2024 11:19 pm

Chaol Christian Callahan Szer. Május 01, 2024 10:33 pm

Milo Morris Szer. Május 01, 2024 9:19 pm

Luo Ya Szer. Május 01, 2024 8:42 pm

Kim Shangjue Szer. Május 01, 2024 7:48 pm

Top posting users this month
Hyung Kim Ryu
HaydexErick Vote_lcapHaydexErick Voting_barHaydexErick Vote_rcap 
Luo Ya
HaydexErick Vote_lcapHaydexErick Voting_barHaydexErick Vote_rcap 
Milo Morris
HaydexErick Vote_lcapHaydexErick Voting_barHaydexErick Vote_rcap 
Kim Shangjue
HaydexErick Vote_lcapHaydexErick Voting_barHaydexErick Vote_rcap 
Chaol Christian Callahan
HaydexErick Vote_lcapHaydexErick Voting_barHaydexErick Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Szer. Márc. 01, 2023 6:44 pm-kor volt itt.
Music box

Megosztás
 

 HaydexErick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
TémanyitásTárgy: HaydexErick   HaydexErick EmptyVas. Szept. 06, 2020 1:17 pm


Hayde and Erick
Then came the night of the first falling star.



Késő van, olyan hajnali 3 lehet, talán...fogalmam sincs. Ma egyedül őrködöm, Jeki más feladatot kapott. Nem kötötte az orromra és szerintem jobb is így. Az autóm háztetején ücsörögve iszom a sört amit magammal hoztam meg szívok a cigibe utána. Az épület még mindig sötétségbe van borulva, sehol senki, néha valami csövesek karolnak egymásba menetülésük közepette. Egyenlőre semmi sehol, és remélhetőleg nem is lesz. Nincs semmi kedvem ma bárkit is lelőni, és azon gondolkodni, hova vigyem el a hullát. Főleg a subaru tisztítása nem olyan kellemes. Mondjuk már felkészülten, hoztam zsákot magammal, amit ha kell az ülésekre is húzok. Túlságosan szeretem az autómat.Mélyet szusszanok ahogy ismét a sörbe iszok majd megrázva az üveget jövök rá kifogytam az alkoholból. Szusszanok egyet és egy utolsót szívok a cigimből majd elpöckölve nézem ahogy elalszik a parázs messze tőlem belőlem meg távozik a füst. A kezemre nézek amin a bekötött szemű lány varrása van fent. Haloványan elmosolyodom és arra gondolok mikor felvarrattam. Tudom, hogy most Hayde is California-ban van bár ki tudja miért is jött arra amerre én. Franc se tudja de elő szedem a telefonom és tárcsázni kezdem a számát. Nem is tudom mi is folyik itt, talán túlságosan barátok lettünk? De érdekli egyáltalán, vagy érdekel engem? Nem tudom, de mégis várom, hogy a vonal másik végén felvegyék.
Erick Gerald Albert

Inside of me, I will be angel, or a devil

Erick Gerald Albert

Hozzászólások száma :
11
Join date :
2020. Jul. 24.
Age :
33

HaydexErick Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: HaydexErick   HaydexErick EmptyVas. Szept. 06, 2020 9:24 pm

Kalifornia a pálmák és a végtelen óceánpart birodalma. Legalábbis jelenleg nem tudok róla többet, de megtetszett és azt hiszem maradok egy darabig.
De most sötét van és a sötétben, fegyverrakodás közben minden kikötő ugyanolyan. Az üzletet már megkötöttem, most magamnak keresek valami önvédelmit. Mint mindig, ha új helyen járok, most is át akarnak verni, de miután a késem az egyik tag tenyerét az egyik doboz deszkájához szögezi, mindjárt vevőcentrikusabbak. Kiválasztok egy glock-ot, természetesen kedvezményesen jutok hozzá, majd kihúzom a kést emberünk kezéből és lenyalom a pengét.
- Jó az áru, számítok rátok a jövő héten is - diplomatikus a hangom és aranyosan mosolygok, majd felhúzom a pisztolyt és közlöm: - Aki utánam jön, halott - angyalii arccal nézek végig a három fickón, majd távozom.
A motorom szélsebesen visz és a nehéz, sós-párás levegő felfrissíti a tüdőmet.
Megállok egy csendesebb, ám közel sem üres bárnál és kérek egy tequilát, majd még egyet és még egyet és egy fél óra múlva már énekelve táncolok a pulton, amikor megcsörren a telefonom. Rápillantok és mivel Erick az, elköszönök lelkes közönségemtől.
- Bocsi fiúk, majd legközelebb folytatjuk - ugrok le a pultról és kiszambázok a motoromhoz.
- Hello, baby! Mi a helyzet? - kérdezem a telefonba és hallatszik, hogy szomjas már nem vagyok. A járgánynak támaszkodva gyújtok rá. Jó gyerek ez az Erick nem ismerem nagyon, de jó gyerek...
Hayde Bret

Inside of me, I will be angel, or a devil

Hayde Bret

Tartózkodási hely :
California
Hozzászólások száma :
15
Join date :
2020. Sep. 05.
Age :
36

HaydexErick Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: HaydexErick   HaydexErick EmptyVas. Szept. 06, 2020 10:02 pm


Hayde and Erick
Then came the night of the first falling star.




A telefon kicsöng, jó sokáig de mikor felveszik akaratlanul is fél mosoly szalad a számra még a köszönésen is jobban elvigyorodom.-Helló kislány! Hallom, California az új világod...-a hangja már rég nem arról árulkodik, hogy nem ivott eleget. De sose zavart. Nem az a fajta gyerek vagyok aki felvigyázót akar játszani mások felett, sőt bírom mikor ilyen.-Ép Beverly Hills-be vagyok és őrködöm mint a jó gyerek. Te pedig bulizol?-kérdezem ahogy a zsebembe nyúlok és kiveszek egy újabb cigarettát a zsebemből, majd rá gyújtok.- Van-e kedved találkozni hercegnő?-kérdezem kissé csipkelődve és őszintén kihasználva, hogy ő is most California piszkos földjét tapossa. Kevés időt töltöttünk együtt de azok jó helyzetek és pillanatok voltak. Maradjunk annyiban, hogy egyikünk se egy tiszta alak, és pont ezért jó kissé a másik társasága. Legalábbis szerintem. Aztán Hayde mit gondol, mert olyan kiszámíthatatlan egy csaj, hogy az hihetetlen. Sose tudni mi van a fejében éppen és mikor rád néz a kékségeivel mit is akar. Játszik mint a legtöbb nő. Kibaszott idegesítő de közben az ember mégis vigyorog rajta. Mint a tetoválás ami most is a kezemen díszeleg. Akaratlanul is megmosolygom. A cigibe szívok míg várom a választ és az ég felé nézek. Itt már nem lesz semmi sem, szóval így is, úgy is elhajtok innen valamerre.
Erick Gerald Albert

Inside of me, I will be angel, or a devil

Erick Gerald Albert

Hozzászólások száma :
11
Join date :
2020. Jul. 24.
Age :
33

HaydexErick Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: HaydexErick   HaydexErick EmptyHétf. Szept. 07, 2020 9:04 am

Hallom a hangján, hogy vigyorog. Tudom, hogy bír, mondjuk nem is lehet engem nem bírni ugyebár. A gondolatra elnevetem magam, ami meglepően kibillent az egyensúlyomból és elejtem a cigit, ahogy próbálok megállni.
- Faszomat beléd... hova mész?! - nyúlok utána morogva, és felveszem a földről. Jó ez még...
- Hogy mi? Ja, Kalifornia, király hely. Itt még lazábbak az emberek, mint otthon, vagy mi... mert ugyebár én mindenhol otthon vagyok - vigyorgok önelégülten.
- Őrködsz? Mi felett őrködsz, nagyfiú? Rám meg nem vigyáz senki... - adom a kislányt, de nem bírom ki egy kacaj nélkül, hisz magam sem hiszem el.
- Még szép, hogy van, hercegem, de akkor az enyém vagy reggelig - közlöm és a cigimbe szívok.
- Mondjuk én nem tudom hol is vagyok, valami kókuszpálma van a kocsmán és tengerpart is van. Szóval jobb, ha én kereslek meg téged - gondolkozom el, miközben körbenézek, de nem jártam még itt a két hetem alatt, mióta itt vagyok. Viszont Erick most nagyon is izgatja a fantáziámat. Utoljára az USA túloldalán találkoztunk, iszogattunk meg ilyesmi és egymás mellett ébredtünk, de nem történt semmi, ami rendkívül furcsa. Valahogy ő nem az a pasi. Nem mintha nem dugnám meg szívesen, de eddig nem jött a képbe sosem a szex. Hümmögve vállat vonok és a fekete óceánt nézem, majd eldobom és eltaposom a csikket. Talán mondhatjuk azt, hogy barátok vagyunk. A gondolat megmosolyogtat és lehunyom a szemem. Vagyis inkább nem, mert ugy szédülök.
Hayde Bret

Inside of me, I will be angel, or a devil

Hayde Bret

Tartózkodási hely :
California
Hozzászólások száma :
15
Join date :
2020. Sep. 05.
Age :
36

HaydexErick Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: HaydexErick   HaydexErick EmptyHétf. Szept. 07, 2020 12:21 pm


Hayde and Erick
Then came the night of the first falling star.



Vicces hallgatni miket mond. Néha nem is egy csajjal beszélgetek hanem talán egy férfival. De sose zavart. Hátra dőlve a kocsin szívok a cigibe és figyelem a szavakat amiket válaszul ad majd kiengedem a füstöt magamból.-Szóval megint beilleszkedtél, adnék kekszet de nincs nálam.-húzom el a számat mintha nagyon bánnám.-Régi gyár épület, pár farkas banda tagot láttak ere aztán, Dongó ki küldött szaglászni. Bent nem volt semmi, valószínűleg már kipakolták így vártam hátha visszatérnek esetleg de ez egy magába fulladt ügy.-rántok vállat számat húzva. Beszéltem már neki a kis otthonomról de nagy vonalakban és úgy gondolom ez így elég is. bírom Haydet de ő egy magányos játékos amik veszélyesek az alvilági körökben mert általában arra húznak ahol jobban járnak.-Vigyázni rád? Azt féltem aki veled van.-vigyorodom el és ismét a cigibe szívok.-Nem kételkedtem abban, hogy eladom magam az ördögnek, hajnal hasadtáig.-nevetek halkan közben a füst távozik belőlem.-Akkor keres meg bogaram. Beverly Hills-i park mögötti régi gyár épület. A kocsi miatt hamar rám fogsz találni.-mondom ahogy ismét a cigibe szívok és nem várok választ, okos kislány megtalál enni információból. Leteszem és a telefonom kijelzőjét bámulom hosszú percekig majd egy utolsót szívva a cigibe dobom el és szállok le a kocsim tetejéről majd kinyitva az ajtót szállok be és indítom el a rádiót, fel kapcsolva a lámpákat is, hogy észre vegyen a cicabogár mikor erre jár már.
Erick Gerald Albert

Inside of me, I will be angel, or a devil

Erick Gerald Albert

Hozzászólások száma :
11
Join date :
2020. Jul. 24.
Age :
33

HaydexErick Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: HaydexErick   HaydexErick EmptySzer. Szept. 09, 2020 11:07 am

- Kekszet? De uncsi vagy, inkább banánt adjál - mondom olyan ártatlanul amennyire csak tőlem telik és halkan kuncogok. Nem tudom ez hogy jött, de hát ennyi tequila után még annyira se fogom vissza magam, mint amúgy, ami szintén nem sok. Ráadásul egész eddig egy tömeget hergeltem érzékiségemmel.
- Hát, kibaszottul izgalmas lehet, főleg, hogy még fel is hívtál. Te nagyon unatkozol és szükséged van az én szívderítő társaságomra. - vigyorgok önelégülten és ellököm magam a motortól, hogy legalább egy kicsit rendbe szedjem magam. Szerencsére az ötágú fésű mindig kéznél van, így már nem egy ázott oroszlánra, csak egy kamasz oroszlánra hasonlítok.
- Na de kérlek, te tudod a legjobban, hogy ártatlan és visszahúzódó kislány vagyok, és ma még nem is bántottam senkit, vagyis várj... - elemelem a fülemtől a telefont, amíg megnézem mennyi az idő - Jah, ma még nem - bizonygatom és még bólogatok is hozzá, bár nem tudom minek. De a stigmatizálás, már tegnap volt.
- Rendben, cicus, szaladok - búgom édes hangon és elteszem a telefont.
Megpofozgatom magam párszor, megigazítom a fekete, feszülős nadrágom és a szintén fekete blúzomon kigombolok még egy gombot, had gyönyörködjön a látványban. A hideg levegő segít a józanodásban és már érzem, hogy nincs annyira meleg. Felhúzom a bőrdzsekim és nyeregbe pattanok.
Akkor irány Beverly Hills. Gyorsan kiderül, hogy nincs is olyan messze és újra utat engedek a száguldás adta adrenalin fröccsnek. Imádom a sebességet. Hamar megtalálom a gyárat és mivel világít az autót is. Van valami bizsergető ebben még mindig. Mintha újra kamasz lennék. Egy titokzatos rossz fiú vár egy autóban a város egy eldugott részén és csak engem vár, csak az enyém lesz most. Imádok játszani és hagyom, hogy elöntsön a bizsergés.
Megállok a kocsi előtt pár méterre, leállítom a járgányt és lassan lehúzom a sisakot. Kicsit megrázom a fejem, hogy a hajam szétterüljön a vállamon és csak most nézek a szélvédő felé, de a fényszórók miatt én nem láthatok belőle semmit. Leszállok a járgányról, háttal neki és lassan leengedem a vállamról a dzsekimet, majd megfordulok és elindulok felé. Az ujjaimmal lépkedve a motorháztetőn sétálok lassan az ajtó felé és mosolyogva az ajkamba harapok. Az enyém vagy...
Hayde Bret

Inside of me, I will be angel, or a devil

Hayde Bret

Tartózkodási hely :
California
Hozzászólások száma :
15
Join date :
2020. Sep. 05.
Age :
36

HaydexErick Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: HaydexErick   HaydexErick EmptyCsüt. Szept. 10, 2020 1:34 pm


Hayde and Erick
Then came the night of the first falling star.



Az autóm, úgy feszít, mint valami ragadozó nagy jószág. Én meg mint a gazdája várakozom, hogy magától jelenjen meg a másik ragadozó. Ahogy meghallom a motort, figyelem az autóm üléséből, miközben közeledik. Ahogy ide ér, kopogó körmeivel, kiszállok a kocsiból és az ajtóra támaszkodva nézek Hayde-re egy széles mosollyal.-Hamar megtaláltál bogaram.-nézek a szemeibe és igazából, csak a kocsi ajtó van köztünk, bár ezt hamar kikerülöm annyival, hogy becsukom. Hozzá lépek és finoman megsimogatom az arcát pár fekete tincset eltűrve a füle mögé.-Megint merre rosszalkodtál?-kérdezem ahogy a nagy kék szemeket figyelem. Egy ilyen helyes archoz, ez az ördögi jellemvonások. Kész rémálom ez a nő, de én pont ezért kedvelem. Ahogy így, megjelenik és figyelem arra következtetek, hogy kívánós állapotban van, bár legutóbb még jobban emlékezve arra az estére...Akkor se húztam meg, rossz fiú vagyok de tisztelem a nőket, mikor egy nő a főnököm. -Kívánsz valamit kis gazdám?-mert azt persze nagyon szereti, ha hódolnak az egójának. Bár most valóban kedvem lenne felcsapni a motor háztetőre, de elég jól tudom magam leplezni. Rossz gyerekkor biztos.
Erick Gerald Albert

Inside of me, I will be angel, or a devil

Erick Gerald Albert

Hozzászólások száma :
11
Join date :
2020. Jul. 24.
Age :
33

HaydexErick Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: HaydexErick   HaydexErick EmptyCsüt. Szept. 24, 2020 9:17 am

Megvárom amíg kiszáll és a szemébe nézve önkéntelenül nyalom meg az ajkamat. Van ebben a férfiben valami hátborzongató, ami a bennem élő kölyökfarkast menekülésre késztetné, de a kifejlett példány a vér és démonszagot megérezve inkább rohan a vesztébe, mintsem ne tudja meg, hogy milyen lenne. És mindig a nagyobb győz, a kíváncsiság és az izgalom utáni vágy, a bizonytalanság kísértése. A tenyerébe hajtom az arcom és halkan dorombolok, a mozgásom pedig akár egy macskáé.
- Téged bármikor megtalállak - vigyorgok rá gonoszul és nem mozdulok, amikor megkerüli az ajtót, így egészen összesimulunk.
- Hogy én? Nem szoktam én olyat - nézek nagy boci szemekkel, majd lesütöm a szemem és ahogy újra felnézek rá megváltozik bennem valami - Hacsak... nem jár érte egy durván erotikus büntetés... - a mutatóujjammal tolom neki az autónak - Akkor mindent bevallok - suttogom úgy, hogy a szánk majdnem összeér.
- Hogy szeretnék-e? - váltok újra hangnemet és mint aki nagyon gondolkozik az államat dörzsölgetem - Talán téged egy bilinccsel és egy ostorral a kezedben - vonom meg a vállam és egyik kezem az ágyékára téved, majd ellépek tőle.
- De ehetünk is valamit - pislogok rá és megfordulva indulok a motorom felé, hogy akkor menjünk enni. Remélem, hogy utánam jön, bevág a kocsiba és félholtra kefél, de az is lehet, hogy belemegy a játékba és addig húzza az agyam hogy én esek neki. A közelsége és a dohánnyal keveredő illata már így is elindította bennem a dolgokat, de még tartom magam és magabiztosan lépkedek.
Hayde Bret

Inside of me, I will be angel, or a devil

Hayde Bret

Tartózkodási hely :
California
Hozzászólások száma :
15
Join date :
2020. Sep. 05.
Age :
36

HaydexErick Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: HaydexErick   HaydexErick EmptyPént. Nov. 20, 2020 8:34 pm


Hayde and Erick
Then came the night of the first falling star.



Ez a nő kész tornádó. Sose lehet tudni éppen milyen hangulatba tér ide, ép mit akar mutatni éles agyaraiból, amiket nem mereszt rád és talán nem mélyeszti az ember húsába...A talán van leginkább a hangsúly. Azért valljuk be amilyen műsort levág itt nekem nem mondom, hogy nem áll fel egyből a farkam és képzelem el hogy dobnám a kocsimba be, hogy halálba keféljem. Mert ez a célja mondjon akármit, állandóan ez a célunk ha egy légtérbe kerülünk. Még ha néha nem is vallom be magamnak tudat alatt milyen ocsmány dolgokat tudnánk egymással művelni. Fuh basszus, beteg vagyok.-Bilinccsel és ostorral? Szopó állarcot húzol fel, mert akkor minden jöhet még a dildó is.-Pánszex vagyok minden is jöhet, ami kielégíti a perverz agyamat. Figyelem ahogy elfordul tőlem és egyáltalán nem leplezve szemezek a popsival ami riszálva megy vissza, hogy a motoron elfoglalhassa gömbölydeden királyi helyét. A popó a legjobb dolog mindenkin. Még a férfiakon is. Úgy érzem durván segg fétisem van. Pislogok párat és kicsit megrázva a fejem nyalom meg a számat.-Éhes vagyok, szóval mi lenne ha ennénk és utána kitalálod, hogy feljössz hozzám vagy feljössz hozzám.-mondom mert szerintem ez ma rohadtul nem kérdés ki mit szeretne. Nem igazán érzem azt, hogy kihasználnám, hiszen ugyan úgy megcsinálná ő is velem ebben biztos vagyok.-Pizza jó lesz?-kérdezem és ha megfelelőnek érzi a hercegnő, beülök a kocsimba és becsukva az ajtót indítom be. Úgy bőg fel subaru mintha végig ezt várta volna. Kicsit megpörgetem a gázt magam alatt miközben kinézek a motoron feszítő démonra és elvigyorodom. Rükvercbe teszem a kocsit majd rá taposva a pedálra húzok ki a parkolóból lavírozva a kocsival, majd irányba fordulva húzom le az ablakot és nézek Hayde felé.-Aki előbb oda ér annak fizetik a kajáját!-mondom és bele taposva a gázba indítom meg az autómat mint valami feltüzelt vadlovat amit beakarnak törni. Imádom ezt a kocsit. Úgy feszülök bele, mintha muszáj lenne és tökéletesen hasítja az utat. A váltó mint kés a vajban a hangja pedig zene füleimnek. Mint egy jó dugás közben a nő nyögése.
Erick Gerald Albert

Inside of me, I will be angel, or a devil

Erick Gerald Albert

Hozzászólások száma :
11
Join date :
2020. Jul. 24.
Age :
33

HaydexErick Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: HaydexErick   HaydexErick EmptyVas. Márc. 21, 2021 4:24 pm

Érzem, hogy megtette a hatását a játékom, mert olyan kemény, hogy menten benedvesedek.
- Amit csak szeretnél - búgom odaadóan, és a gondolattól végig bizsereg a testem. Általában domináns vagyok, nagyon is. Uralkodok és kikészítek embereket, de vele szemben jól esik alávetettnek lenni, mégha nem is az én műfajom. Szeretem a fájdalmat, adni és kapni is. De ritka az olyan ember, aki jól tudja adni, és az ösztönöm azt súgja, hogy ő ilyen kis ritkaság.
Belemegy a játékba. Vagyis hosszú és szenvedős előjáték lesz. Annyira tüzes vagyok már most, hogy ha ezt tovább feszíti, el sem jutunk a lakásáig.
- Tökéletes - vigyorgok rá, már a motoron ülve. Na szép, ingyen vacsira pályázik. Azt sem tudom hova megyünk és sokkal jobban ismeri a várost, szóval csak akkor nyerhetek, ha előbb szúrom ki a helyet, minthogy odaérjen. Felteszem a bukót és a versenyszellemtől pezsegni kezd bennem az adrenalin. Imádok versenyezni és jobbnak lenni másoknál. A harcban is ezt szeretem, a hatalom érzését, amikor lihegve, véresen, izadtan, de győzedelmeskedve állsz az ellenség fölött. Mert nekem ellenségeim voltak, nem ellenfeleim. Ilyen hangulatban indulok utána és szorosan mellette haladok. Engem ugyan nem hagysz le, öcskös. Néha szinte súrolja a lábam a kocsija oldalát, mert ha szembe jönnek le kell húzódnom, de lemaradni nem fogok. Száguldva kerülgetem az autókat és ki is szúrom a pizzázót, de későn. Gyorsítok és végül éppen hogy csak nem csapódok bele az épület falába. Francba - mormogom magamban, mert most majdnem meghaltam. Márpedig nem fogok úgy meghalni, hogy nem dug meg. Kitámasztom a járgányt és leveszem a bukóm. Megrázom a fejem, hogy a hajam szétterüljön. Nagyot fújok, hogy a fölös adrenalin kiáramoljon a testemből, majd felé nézek és leszállva a paripáról indulok felé.
- Jól van, nyertél - húzom el a szám és összefonom a karom - De mi lenne, ha természetben fizetnék? - váltok alkudozóra és csábosan jókislányként nézek rá, egyik lábamról a másikra állva. Csak ezért nem buktam ki a veszítés miatt, mert jobban érdekel a szex.
Közelebb lépek hozzá, ha kiszállt a kocsiból és végig simítom a vállát. - Azt tehetnél velem, amit csak akarsz - suttogom a nyakába és az ajkamba harapva nézek fel rá. Csóró is vagyok na...
Hayde Bret

Inside of me, I will be angel, or a devil

Hayde Bret

Tartózkodási hely :
California
Hozzászólások száma :
15
Join date :
2020. Sep. 05.
Age :
36

HaydexErick Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: HaydexErick   HaydexErick EmptySzomb. Ápr. 03, 2021 9:28 pm


Hayde and Erick
Then came the night of the first falling star.



Az autó mint valami ördög a pokol kinyílt kapujából és felszántja az utat magával hozva az éj örök sötétségét és elfoglalja a földet a fény pedig soha többet nem ér el ide. A hangos motor zúgás a város csendje, és ahogy elnyeli a világot a mindenség. Benne én aki nem ismeri a féket a lába alatt és Hayde aki, nem akar elmaradni mintha csak jönne velem követ, és benne van a verseny a vérébe ami hajtja előre. De unfer vagyok, mint mindig és tudom hova megyek miközben ő csak nyerni akar. Sosem voltam az a fajta aki egyszerűen csak megindul és elveszti az agyát. Azt Jeki szokta csinálni és vannak helyzetek mikor szükséges elvadult vadállatoknak lennünk...De nem akarok most ezeken gondolkozni. Se a szervezetre, se Dongóra, vagy Jeki-re. Szeretek néha úgy csinálni mintha egy piti senki lennék. Nem kell éreznem a felelősséget magamon, vagy nem kell a rémálmaim emlékein gondolkodni, vagy akármin. Hiszen ez az életem, ez vagyok én. Ebbe élek mióta csak az eszemet tudom. Ahogy befordulok a parkolóba azonnal leparkolok és figyelem ahogy mögöttem beszáguld Hayde, majd elmosolyodom. Szerencsére néha itt van és elvonja a figyelmemet attól, hogy gondolkozzak és szép lassan megörüljek. Leállítva a kocsit nyitom ki az ajtót majd megfordulva zárom be magam után és hozzá lépve nézek le rá majd halkan elnevetem magam.-Micsoda ajánlatok. Még meggondolom, hogy mit döntök.-nézek más fele egy kicsit majd elengedek egy vigyort.-Talán beérem ilyesmikkel, de tudod én rendes kis srác vagyok aki a pénzt kamatoztatni szokta.-bólogatok párat majd elnevetem magam abba hagyva a megjátszást és elindulok a pizzázó felé. Oda érve az ajtóhoz nyitom ki, és engedem előre kezemet finoman az ajtó felé legyintve-Kisasszony.-mondom udvariaskodva, és rá nézek várva, hogy bemenjen majd követem. Keresünk magunknak valami helyet aztán kihúzva neki a széket, aztán magam helyére is leülök. A pincér megérkezik és oszt nekünk pizza étlapot, aztán távozik. Azért inni kérek valami piát miközben az étlapot kezdem nézegetni.-Amúgy mi hozott California-ba? Csak úgy ide jöttél?-kérdezem ahogy felnézek az étlapból, majd lefektetem és ahogy megérkezik a piám bele iszok.
Erick Gerald Albert

Inside of me, I will be angel, or a devil

Erick Gerald Albert

Hozzászólások száma :
11
Join date :
2020. Jul. 24.
Age :
33

HaydexErick Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: HaydexErick   HaydexErick EmptyKedd Ápr. 06, 2021 12:04 pm

Rendes srác... na persze. Úgy tesz, mint akit hidegen hagynak a bájaim és hirtelen nagyon udvariaskodik. Csípőmet ringatva lépkedek előtte, de ahogy beérek és megcsap a kaja szag rájövök, hogy nem csak faszra vagyok éhes, de éhes is vagyok. Hamar választok egy nagy húsos pizzát, mellé sört, majd amíg várunk Ericket fürkészem. Kiismerhetetlen, sármos és veszélyes, imádom ezt a kombót. Kicsit mocorgok, mert nehezen ülök meg a kis popómon. Tekintetem végig fut izmos karján és szinte érzem, ahogy a torkomnál fogva neki nyom a falnak. Már kezdenek elkalandozni az ujjaim a hasamon, amikor a kérdése kizökkent.
- Hát öhh... izé - makogok zavartan. Most komolyan zavarban vagy, mint egy kis csitri? - vágom pofán magam képzeletben, hogy még a bíró is rámszámol.
- Untam már New Yorkot, gondoltam nyeregbe pattanok és megnézem a nyugati partot is. Megaztán, ha az ember egyedül bizniszel egy idő után sok lesz az ellenség - felelem és iszok pár kortyot. A hideg sör jót tesz, felhevült testemnek.
- Te hogy hogy szabad vagy ma éjjel? A gazdi megkönyörült? - vigyorodom el gonoszul. Nem baj, ha kicsit ideges lesz, annál inkább elszabadulhat sötét énje. Nekem sosem menne az örökös szótfogadás és felelősséggel tartozás. Egyszerűen egy hét után kinyírnának, mert valami fos szabályukat megszegtem. Így viszont mindenki ellen vagyok és mindenki ellenem, nem igazán vannak nyugodt éjszakáim, ha egy helyen sokáig sátrat verek.
Hamar megjön a kaja is, nincsenek sokan így hajnali 2 körül. Mohón enni kezdek, nem igazán érdekel az etikett és a nőiesség, marhára kajás vagyok. Közben lerúgom az egyik bokacsizmám és az asztal alatt kezdem tapizni. Először csak a lábszárát, majd egyre feljebb.
- Isteni ez a hely - vigyorgok a szemébe tele szájjal.
Hayde Bret

Inside of me, I will be angel, or a devil

Hayde Bret

Tartózkodási hely :
California
Hozzászólások száma :
15
Join date :
2020. Sep. 05.
Age :
36

HaydexErick Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: HaydexErick   HaydexErick EmptyKedd Ápr. 13, 2021 9:07 pm


Hayde and Erick
Then came the night of the first falling star.



Dizzy

Néha az étlapot nézem néha meg őt. Gondolataim össze vissza járkálnak az agyamba és nem tudja eldönteni, hogy éljen a pillanatnak vagy hagyja, hogy a sok előugró gondolat máshová tekerje. Mikor kihozzák a kaját félre teszem az étlapot miközben hallgatom a választ.-Nem értem, miért jó neked, ha mindenki utál. Ez ilyen nagylányos dolog? Hátha egyszer valaki olyanba futsz bele, akit nem hatnak meg a csinos mellek és az ártatlannak tűnő kék szemek?- őszintén tényleg nem értem. Persze legyen az ember kemény, és könyörtelen mert ha nem ő az akkor más lesz az. De néha jó barátokat találni az ellenfelek között. Mondjuk nem mintha sok közöm lenne hozzá, Hayde ha magányos farkas akar lenni az lesz és ki vagyok én, hogy megmondjam miképpen tegye. Nekem be jött az is ami jutott mert tudom, hova térhetek vissza és kik azok akik értem nyúlnak még a legnagyobb harcba is.-A gazdi, szeret engem. Én pedig jó kutya vagyok, innentől kezdve megvan a saját kutyaólam és a saját kutyaidőm.-rántok vállat. Nem tudom miért gondolja, hogy ez felbosszant. Dongó valóban a gazdám én pedig örök hűséget fogadtam neki mert az életemet neki köszönhetem senki másnak. Olyasmiket tett értem amit soha senki nem fog. Olyan erőt és kitartást tanított nekem minimum, hogy a kutyája vagyok. Jeki már biztos füstölögne, hogy kutyának nevezik, de ő is tudja, hogy mi azok vagyunk. Csak a ribancok szájából sose tűri el. Valahol örülök, hogy ők ketten még nem találkoztak. Puszi pajtik nem lennének. Veszek egy szelet pizzát miközben mosolyogva figyelem, hogy tömi a fejét majd enyhén elnevetem magam aztán a pizzámba harapok. Ahogy megérzem a lábát magamon rá pillantok és ismét a pizzába harapok.-Gondoltam, hogy tetszeni fog.-mondom miután lenyelem a falatot és levéve róla tekintetem a poharamért nyúlok és ismét bele kortyolok. Hagyhatná, hogy legalább egyek egy jót, mert éhes vagyok ugyan úgy mint ő is. Hogy én, mennyire szeretem a zsarnok nőket...
Erick Gerald Albert

Inside of me, I will be angel, or a devil

Erick Gerald Albert

Hozzászólások száma :
11
Join date :
2020. Jul. 24.
Age :
33

HaydexErick Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: HaydexErick   HaydexErick EmptyKedd Ápr. 13, 2021 10:39 pm

Nehéz egyszerre enni és felizgatni valakit az asztal alatt, így aztán a lábam megáll, de nem veszem le róla. Aztán még a libidóm is hátrahőköl a kérdésétől.
Felnézek rá wtf tekintettel és lelassul a rágásom, a lábam pedig visszahúzom magam alá.
- Először is nem utál mindenki. Itt vagy pl te is, már vagy másfél órája boldogítalak és még nem nyírtál ki. Kettő, a bizniszről beszéltem. Miért kéne barátokat szereznem az üzletben? Három, ezek - mutatok a melleimre - és ezek - és a szemeimre - kurvára meghatnak mindenkit.
Dühösen harapok a pizzámba és nem nézek fel rá. Miért bassza el a hangulatot az idióta kérdéseivel? Mindig egyedül voltam és ez így van jól. Senki nem örülne, ha közelebb kerülne hozzám. Toxikus vagyok, makacs és szuper szexi, jobb ha mindenki távol marad.
Zavarossá válnak a gondolataim és visszább húzódok. Az az igazság, hogy kurva mélyre ment ez a kérdés. Kibaszottul felőröl a magány. 33 éves vagyok, fegyvercsempészetből élek és bárokba járok. Nappal egyedül ülök a lakásomban és azon gondolkodom, hogy ki kéne ugranom az ablakon. Susan mindig azt mondta, hogy félek az igazi kapcsolatoktól és az elköteleződéstől. "Részegen fogsz meghallni, miközben egyszerre öt pasi kúr halálra!" Istenem, de cuki volt amikor ezt a fejemhez vágta. Aztán a békülőszex... ügyes lány volt. Az emléktől az ajkamba harapok, majd a pizzámba és a vágyam is előbújik a sarkából. Nem lehet olyan rossz, ha halálra kefélnek.
- Ez nagyszerű, blöki, de nem lehetne, hogy ma este én legyek a kutya? Vagy elővegyem a felcsatolhatóst? - vigyorgok rá és az utolsó szeletbe harapok, a lábam pedig ismét felfedezőútra indul. Induljon a hajnal, ha már a nap is elkezdett felkelni. Tartom a szemkontaktust miközben egyre feljebb és feljebb ér a lábam, majd gyengéden végig simítok rata a nadrágján keresztül. Oh igen, tudtam én, hogy tetszik, bár nagyon remélem, hogy ma én leszek megalázva és kihasználva, az helyretenne.
Hayde Bret

Inside of me, I will be angel, or a devil

Hayde Bret

Tartózkodási hely :
California
Hozzászólások száma :
15
Join date :
2020. Sep. 05.
Age :
36

HaydexErick Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: HaydexErick   HaydexErick EmptySzer. Ápr. 14, 2021 11:24 am


Hayde and Erick
Then came the night of the first falling star.



Úgy érzem nem örül ennek a felvetésnek én pedig felvonom a szemöldököm mikor a kifakadását hallgatom. Leteszem a pizza szeletet és féloldalas mosollyal az arcomon támasztom meg egyik kezemmel az állam és végig figyelem szemeimmel, hogyan magyaráz nekem kissé felzaklatva. Aztán persze úgy vált mintha muszáj lenne, vissza zuhanva a burkába, hogy ő ma csak dugni jött ide meg enni, és ez neki pont elég. De az én kíváncsiságomnak egyáltalán nem. Sőt a szexuális vágyamnál sokkal jobban érdekel, miért hergelte fel magát a kérdésen mert ezt amiket mondott ő se gondolhatja komolyan. Ennél nagyobb baromságot senki nem mondott nekem, pedig találkoztam én már elég hülye válasszal és szar esettel az estékben.-Lehet csak azért visellek el mert szexelni akarsz és tudom, hogy utána leszállsz rólam. Te pedig kiélvezed, hogy kifizetik a kajádat, és megdugnak miközben fegyverekkel foglalkozol, és annyi pénzed lehet amivel már a seggedet is kitörölheted. Csak a pia drága dolog tudom.-bár nem mintha érdekelne, hogy kihasznál. Nem veszem a lelkemre, általában mindegyik ezt csinálja. De Hayde...érdekesnek találom mennyire nem akar beszélni arról, hogy a szexen és az iváson meg a motorján kívül nem képes másról beszélni emberekkel. Hmm azt hiszem valahol egy bölcsész veszett el bennem. A gondolatra halkan elnevetem magam, hogy én és az irodalom világa mikor 14 évesen alig bírtam olvasni. Aztán közben meg ilyesmiken gondolkodom miközben nekem is vissza kéne zuhannom abba, hogy kifizetem a kajáját ő oda adja a testét és mindenki boldog. De nekem ez nem elég. Ezt bármelyik kurvától megkapom, vagy tizenévestől egy bárba.-Jah meghatnak egy darabig.-mondom ahogy ismét elvigyorodom aztán megemelve a pizzámat harapok bele újra. Fel vagyok készülve, a mondataim után egy arcon csapásra, víz rám búritásra vagy tökön rúgásra amit a lábával megtehet most, hogy ép megint tapizni kezd így inkább kicsit hátrébb tolom a székem és inkább az asztal kerüljön a nyakamba.-Hihetetlen, hogy az előbb, hogy fel voltál háborodva aztán úgy térsz vissza a szexhez mintha semmi sem történt volna. Ezt nem nimfomániának hívják?-kérdezem felvont szemöldökkel.-Kutya vagyok, de max a gazdám kedvéért harapok amúgy meg csak ugatni szoktam.-fejezem be a pizzám, miközben ismét szemeibe nézek. Lehet gonosz vagyok, vagy most épp az idegein táncolok, de most nem csak egy este akarok lenni. Én unom az estéket és az orgazmust. Egyenlőre.
Erick Gerald Albert

Inside of me, I will be angel, or a devil

Erick Gerald Albert

Hozzászólások száma :
11
Join date :
2020. Jul. 24.
Age :
33

HaydexErick Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: HaydexErick   HaydexErick EmptySzer. Ápr. 14, 2021 2:13 pm

Nem tart velem, inkább baszogat és úgy méricskél, mintha belém látna vagy legalábbis belém akarna látni.
- Pincér! - ordítom el magam és mikor ide tántorog valaki egy köteg pénzt nyomok a markába, majd elhessegetem, hogy legyen vele boldog.
- Most örülsz? - fordulok Erick felé - Ha már feminista vagyok - rántok vállat és lenyelem az utolsó falatot. Mi baja van ennek ma? A sörömbe iszok és próbálok úrrá lenni az indulataimon, ami lássuk be nem az erősségem.
- Az nekem pont elég. Vagy mit vársz, telepedjek a nyakadba és várjam el, hogy reggelente csodáld a kócos és gyűrött fejemet? - értetlenkedve nézek rá. Hátrébb húzza a székét, mintha tartana a megtorlástól vagy nem kívánna már, így sóhajtva húzom vissza a lábam és veszem fel a csizmám.
- Jól van kutyuli, pszichológust akarsz játszanai vagy mi a fasz bajod van? Mióta zavar, ha egy nő csak szexet akar tőled? Miért nem használsz ki aztán lépsz le, ahogy mindig mindenkivel teszed? Én is ezt teszem mindig és köszönöm szépen ez pont elég. Na és ha nimfomán vagyok akkor mi van? - kérdezem dühödten és magamra rángatom a dzsekimet - Inkább örülnöd kéne, hogy független vagy és nem tudsz rólam semmit - morgom és felkelek az asztaltól. Zavartan fújok egyet és kisétálok a kajáldából, majd rágyújtok. Miért csinálja ő is ezt? Bőven sok volt, hogy Susan és Nick baszogatott, hogy meséljek magamról és a múltamról, aztán amikor megtettem bőgtek egy sort és napokig ki voltak borulva. Nincsen szükségem rá, hogy most még ő is ezzel piszkáljon. Jó nekem egyedül és mindenkinek jobb, hogy egyedül vagyok. Mindent elront ezzel a baszakodással.
Idegesen fújva járkálok fel alá a kavicsokat bámulva magam alatt és érzem, hogy le kéne lépnem, de valami visszatart. Ha most elmegyek, akkor megint csak egyedül ülök majd otthon bámulva a semmibe. Így meg... így meg hagyom, hogy csesztessen a hülye kérdéseivel, amikre nem akarok válaszolni, de legalább nem leszek egyedül. A motoromnak támaszkodom és igyekszem helyrerakni megrepedt álarcom, ami mögött csak egy unalmas, magányos, kiégett, középkorú nő van, aki nem tudja mit is akar az élettől. Ráadásul hideg is van így hajnalban, főleg hogy az alkohol hatása eltűnt a bugyim pedig átázott de kihűlt, akárcsak én. Ki vagyok hűlve, érzelemmentes halott ember vagyok. Szeszélyes nehéz életem volt, de boldog. Talán ideje lenne véget vetni neki, mielőtt megörekszem. Úgysincs semmi jó az öregkorban...
Hayde Bret

Inside of me, I will be angel, or a devil

Hayde Bret

Tartózkodási hely :
California
Hozzászólások száma :
15
Join date :
2020. Sep. 05.
Age :
36

HaydexErick Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: HaydexErick   HaydexErick EmptySzomb. Ápr. 17, 2021 9:21 pm


Hayde and Erick
Then came the night of the first falling star.



Nézem mi bontakozik ki, kíváncsiságom nyomán és enyhén oldalra fordítom a fejem miközben figyelem. Nem veszem le róla a tekintetem egyszer sem, max mikor pislogtam. nem érdekelnek a külső hatások, csak a mozdulatokat, a reakciókat, az arc vonásait figyelem és közben gondolkodom. Figyelem mennyire feldühíti ahogy a páncélt enyhén megtöröm, mert kb. nagy dolgokat egyáltalán nem kérdeztem, sőt nem is oktattam ki, hogy mit kezdjen az életével egyszerűen csak érdekel miért ezt választja, és ha nem önszántából van rajta akkor miért nem változtat. Jó mondjuk Haydet, rohadt nehéz elképzelni, "normális" nőként. Mármint egy olyan csaj aki reggel melóba jár, van egy kedvenc kávézója vagy ilyesmi, sportol is meg mi egyebek, éli a szociális életet, vannak barátai, és nem csak dug emberekkel akik szembe jönnek vele. Mondjuk ez a 'normális' srác jelző rám se igaz és magamból se tudom kinézni, de mégis érzek magamban egy kis hajlamot, hogy én unalmas egyszerű srác akarok lenni, egy autószerelő boltban, drogok, alkohol, fegyverek, ellenségek nélkül. Meg gyilkosságok nélkül. Lenne egy szép feleségem vagy ilyesmi, meg egy kisfiam aki sokkal szebb életet érdemelne, mint amit én kaptam és bármit megtennék, hogy neki sokkal jobb lehessen. De mindenkinek vannak álmai amik mindig álmok maradnak, én pedig soha nem fogok kibaszni egy csajjal se ilyen téren, hogy még egy olyan söpredék jöjjön a világra mint én. Sóhajtok ahogy nézem, miképpen viharzik ki a kajáldából. Az ablakon keresztül figyelem miközben még megeszem a maradék pizzámat és amit ott hagyott, azt elcsomagoltatom esti pincérünkkel. A dobozt kezembe tartva lépek ki az ajtón, és jól esően szusszanok, mert én jól laktam. A kocsimhoz megyek kinyitva pedig teszem be a dobozt majd becsukva az ajtót sétálok Hayde mellé miközben rá gyújtok egy cigire. Mélyen magamba szívom a cigi füstét ahogy a a nap felé pillantok ami lassan kezd fel jönni a föld mögül.-Ki akarok szállni.-mondom ki végül komolyan miközben a napot figyelem aztán a lányra pillantok.-Ott akarok hagyni mindent és unalmas emberi életet élni.-mondom miközben ismét a cigibe szívok.-Talán azért kérdeztem hátha nem csak é gondolkozok ilyeneken. De ha ennyire nem vagy ilyesmire vevő akkor többet nem beszélünk róla.-mondom végül ahogy leveszem róla a tekintetem és a cigibe szívás után ismét a napfelkeltét csodálva engedem ki magamból a füstöt.
Erick Gerald Albert

Inside of me, I will be angel, or a devil

Erick Gerald Albert

Hozzászólások száma :
11
Join date :
2020. Jul. 24.
Age :
33

HaydexErick Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: HaydexErick   HaydexErick EmptyHétf. Ápr. 19, 2021 3:50 pm

Hallom, hogy nyílik és csukódik az ajtó, de csak akkor nézek fel rá, amikor ide ér. Arrébb csúszok, hogy ő is a motornak támaszkodhasson és a cigimbe szívok. Hallgatom és kezdek megnyugodni. Ideje őszintének lenni. Sokáig csendben állok és élvezem, hogy ahol összeérünk, nincs annyira hideg és a napba bámulok.
- Én is ki akarok szállni - mondom ki halkan - ki akarok szállni - ismétlem meg, kicsit hangosabban. Félek, hogy valaki meghallja súlya lesz a szavaknak, nem csak alkohollal múlasztható gondolatok lesznek és ez ijesztő.
- Úgy akarok végig menni az utcán, hogy nem kell hátranéznem pár méterenként... Talán főzni is megtanulhatnék - fújom ki a füstöt és így kimondva egyszerre nevetséges és reményteli dolgok ezek. Eldobom a csikket majd felpillantok rá és elmosolyodom.
- Jó fej ez a hajnal, elhiteti, hogy van remény... talán van is.
Hirtelen ötlettől vezérelve átölelem, jó szorosan és a mellkasához nyomom a fejem. Lassan, mélyeket lélegzek és könnyebb lesz minden. Nem tudom meddig hagyom, hogy elvesszek a pillanatban, de kizökkentem magam, mert kezd kínos lenni. Elengedem és hátrébb lépek egyet.
- Van egy szexi kis házam, óceánra néző nagy ablakkal... ezt nem tudom mindek mondtam, mindegy is. A lényeg, hogy lezuhanyozhatnál. Elég büdi vagy - közlöm és nem vagyok hajlandó visszatérni a valóságba. Ez most a mi mesénk, ahol két ember együtt tölt egy ártrtlan boldog, unalmas napot. Mégis kibaszott különleges, mert nagyon nagyon rég nem volt részem átlagos napban. Ha benne van a dologban, felpattanok a mocimra és elindulok a házam felé. A menetszél hideg, de a reggeli sugaraknak már van ereje. Nem száguldok, de jó tempóban megyek és a gondolataim egy régen elzárt álom felé húznak, amiben két kis kócos, csintalan szemű gyerek nevet rám és hív anyának. Sokaknak ez nem csak álom, de nekem az és kegyetlenül fájdalmas, mert akárhányszor bekúszik alkoholmámoros hajnalaimba, mindig rájövök, hogy alkalmatlan lennék anyának. Még társnak is. De most a szél mintha megtisztítana, mintha képes lenne kiűzni a bennem élő sötétséget. Az út kivezet a városból a partra, ahol a felkelő nap giccses képet fest az óceánra. A hajnal tökéletes, kár, hogy az életben hiába várom nem jön el.
Hayde Bret

Inside of me, I will be angel, or a devil

Hayde Bret

Tartózkodási hely :
California
Hozzászólások száma :
15
Join date :
2020. Sep. 05.
Age :
36

HaydexErick Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: HaydexErick   HaydexErick Empty

Ajánlott tartalom

Inside of me, I will be angel, or a devil



HaydexErick Empty
Vissza az elejére Go down
 

HaydexErick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: California :: Beverly Hills :: Parkok - Utcák-