Élvezet és fájdalom, forgatag és magány, mindez egyetlen helyen....

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Chatbox
Discord szerverünk
Sziasztok! A >>connect<< gombra kattintva meghívót kapsz a szerverünkre. Szeretettel várunk!
Legutóbbi témák
Hyung Kim Ryu Vas. Május 12, 2024 3:02 pm

Hyung Kim Ryu Pént. Május 10, 2024 11:19 pm

Chaol Christian Callahan Szer. Május 01, 2024 10:33 pm

Milo Morris Szer. Május 01, 2024 9:19 pm

Luo Ya Szer. Május 01, 2024 8:42 pm

Kim Shangjue Szer. Május 01, 2024 7:48 pm

Top posting users this month
Hyung Kim Ryu
Kávé, csak mert kedvellek. Vote_lcapKávé, csak mert kedvellek. Voting_barKávé, csak mert kedvellek. Vote_rcap 
Kim Shangjue
Kávé, csak mert kedvellek. Vote_lcapKávé, csak mert kedvellek. Voting_barKávé, csak mert kedvellek. Vote_rcap 
Chaol Christian Callahan
Kávé, csak mert kedvellek. Vote_lcapKávé, csak mert kedvellek. Voting_barKávé, csak mert kedvellek. Vote_rcap 
Luo Ya
Kávé, csak mert kedvellek. Vote_lcapKávé, csak mert kedvellek. Voting_barKávé, csak mert kedvellek. Vote_rcap 
Milo Morris
Kávé, csak mert kedvellek. Vote_lcapKávé, csak mert kedvellek. Voting_barKávé, csak mert kedvellek. Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Szer. Márc. 01, 2023 6:44 pm-kor volt itt.
Music box

Megosztás
 

 Kávé, csak mert kedvellek.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
TémanyitásTárgy: Kávé, csak mert kedvellek.   Kávé, csak mert kedvellek. EmptySzomb. Júl. 04, 2020 9:51 pm

Kain & Leo

Kissé hosszú volt a hét, de még ez sem tudta letörni a szárnyaimat. Azután az este után, kissé rettegve mentem be a munkahelyre másnap, és félve mertem fel menni a kávés automatához ahol általában elsőre találkozom Kainnal. Nem szoktam sokszor kávézni , de akkor reggel rohadtul fájt a fejem és annak vettem be, hogy túl keveset aludtam szóval kellett egy kis koffein a testembe. Kissé úgy csináltam mintha mindenki tudná mi történt Kain lakásán, és minden sarkon azt néztem ki hogy sutyorog olykor mert akármennyire kutató csoport, meg egyetem mindig kell valami pletyka az embereknek. De végül rá jöttem, hogy hülyeségeken görcsölök az egyetlen dolog amin izgulnom kell, hogy Kain fog még velem barátkozni, vagy levegőnek fog nézni és csak elmegy mellettem mostantól minden alkalommal mikor összefutunk az épületben. Ebbe belegondolni is fájdalmas. A gyomrom görcsbe rándul és néha attól félek, hogy légszomj törik rám, teljesen bevéve saját agyi képzelgéseimet. Akkora agyam van, és mégis néha a legszánalmasabb hülyének érzem magam. De minden görcsöt túl lépve találkoztam vele és kissé szánalmasnak tűnve kérdeztem meg tőle, hogy valamikor egy italt, vagy sütit, fagyit vagy akármit fogyasztunk-e együtt. Végül pedig most itt ülök a tengerpart egyik italozójában, idegesen jár fel alá a kezem és igyekszem nem feltűnően folyton azt nézni mikor jelenik meg Kain. Talán túlságosan is izgulok mint legutóbb de, most se fáradt nem vagyok, se este nincs. Szeretném neki a legjobb benyomást kelteni és mindennél jobban örülnék, ha jól érezné magát velem. Legutóbb amúgy is kissé lerohantam az érzelmeimmel. Az a csók...túlságosan előre rohantam. Jó érzés volt nem erről van szó...Csak úgy éreztem utána, hogy számára ez még korai lehetett. De igazából fogalmam sincs mi lenne a leghelyesebb, egyszerűen csak...Vele szeretnék lenni. Legutóbb akármilyen állapotba is voltunk, és akármiket is csináltunk egyszerűen csak...jól éreztem magam a személyében és nem érdekelt se az idő, se semmi. Mi voltunk és ez nekem bőven elég volt. Már kértem magamnak egy limonádét és az egyik itallapot is itt hagyattam, hogy azonnal tudjon dönteni mit is szeretne inni, ha ide ér. A hajamat most nem kötöttem fel, zselével hátra simítottam. Valami egyszerű fekete pólót vettem fel és egy sötét kék nadrágot, melléjük meg egy sport cipőt. Meleg van de azért a szél fúj így nem érzem magam túl felöltözve. Pont jónak érzem magam a bőrömben és valahol kicsit reménykedem, hogy Kainnak is tetszeni fog amit lát rajtam. Bár számomra mindig mindegy, hogyan látom mindenhogy...tetszik. Ezt sajnos nem tagadhatom, meg szerintem erre ő is rá jött miután megcsókoltam. Oh, Leo akkora barom vagy...Talán azért kéne majd valami magyarázatot is adnod, nem biztos hogy ha csak hallgatsz róla annak örülne...Vagy fordítva...Fogalmam sincs mit fogok ma alakítani a társaságában. Túlbuzgómócsing vagyok.
Leo Drom

Inside of me, I will be angel, or a devil

Leo Drom

Tartózkodási hely :
Long Beach
Hozzászólások száma :
7
Join date :
2020. Jul. 01.
Age :
34

Kávé, csak mert kedvellek. Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Kávé, csak mert kedvellek.   Kávé, csak mert kedvellek. EmptyVas. Júl. 26, 2020 8:29 pm

MyLeo  & Kain
 "I LIKE IT WHEN YOU SMILE, BUT I LOVE IT WHEN I'M THE REASON"



Kicsit összezavarodva érzem magam a hétvége után, mert nagyon is jó érzés volt Leoval lenni, és amikor megcsókolt, én nem tudom mit éreztem, de kellemes volt, olyan... mintha beleborzongnék akárhányszor eszembe jut. Ennek köszönhetően nem is igazán tudok koncentrálni semmire, és hétfőn mire beérek a irodában már könyörög a szervezetem hogy hadd kávézzak és el is indulok a géphez ahol általában össze szoktam futni Leoval és más ismerősökkel is. Persze, a napi elcsevegés megvan de egyszerűen nem tudok jobban a tanulásra gondolni és az első előadásomon is kicsit el vagyok varázsolva, de azért sikerült rendesen leadnom mindent amit akartam.
Végül is csak beigazolódik a sejtésem és ott találom Leot a kis konyhában és ráköszönök. Nem vagyok benne biztos hogyan is kellene viselkednem vele, de próbálok úgy tenni mint eddig és elmosolyodom az ajánlatára és elfogadom. Mondjuk szerintem csoda hogy meg tudok szólalni rendesen és legalább olyan zavarban vagyok, mintha a kezem kérte volna meg és nem csak egy italra hívott volna el.
Idegességemben szinte minden kiesik a kezemből otthon, ahogy készülődök és megdöbbenve állok meg a tükör előtt amikor tudatosul bennem hogy... sosem tököltem ennyit ha Chaels-el mentünk valahová, vagy érte mentem. Most meg? Szánalmas vagyok. Annyira, de annyira!
Végül egy kényelmes kék farmer és V nyakú krémszínű póló mellett döntöttem, semmi extra. Csak beleborzoltam a fekete hajamba hogy álljon valahogy, és most a napszemüveg egészíti ki a ruházatom a part melletti napfénybe kell, mert vámpír vagyok és hunyorgok a napfényben nagyon.
Könnyedén kiszúrom Leot, és felé indulok. Félúton észreveszem hogy ő is megtalált és így tétován integetek neki mielőtt odaérnék. Letelepszem vele szemben az asztalhoz és zavartan elmosolyodom.
- Szia. Remélem nem késtem el, iszonyú dugó volt mindenhol.... - sóhajtok fel és kezembe veszem az itallapot.
- Te rendeltél már ? - kérdezem.


Kain Dixon

Inside of me, I will be angel, or a devil

Kain Dixon

Hozzászólások száma :
5
Join date :
2020. Jul. 01.

Kávé, csak mert kedvellek. Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Kávé, csak mert kedvellek.   Kávé, csak mert kedvellek. EmptyKedd Aug. 04, 2020 9:08 pm

Get you the moon...


A távolba merengve, gondolkodom mit is kéne majd mondanom ennél az asztalnál de, igazából annyi minden jut eszembe, hogy igazából mindig a semminél kötök ki. Azon gondolkodom, hogy Nathan mit csinálna, ha nagyon be akarna nőzni. Amikor elmeséltem Johnnak a dolgot és, hogy mindig a bátyám példája lebeg előttem arra csak felnevetett. Nem rég találkoztam össze ismét a bátyámmal és való igaz, John szerint is jellemileg egyáltalán nem hasonlítunk a bátyámmal. Ő egy bugyi mágnes, rámenős, tudja mit akar és megszerzi bármi áron. De én...egyáltalán nem ez vagyok. Sose tudtam úgy oda menni egyetlen sráchoz sem, hogy "nah szevasz, mi most együtt leszünk...". Nos igen...sose voltam a szavak embere, sokkal inkább az ágyban és a tettekben érzem magam határozottnak. De, hogy én szavakkal felszedjek valakit...Inkább kínos, szánalmas és vicces. Külsős szemmel vicces csak, számomra és a másik félnek egyáltalán nem az. Szusszanok egyet és mikor mozgást észlelek a másik irányból akkor veszem észre a közeledő Kaint, mire széles vigyor ugrik az arcomra és reflexből felugorva húzom ki neki a széket mintha csak muszáj lenne majd ülök vissza elé.-Szia!-mondom lelkes köszönéssel és ahogy magyarázkodni kezd megemelem a kezeim.-Neee...nem kell szabadkoznod. Semmi baj örülök, hogy eljöttél.-mondom ahogy szemeibe nézek még ha a napszemüveg miatt annyira nem is látom őket. Ahogy azt kérdezi, mit iszok a nagy pohár felé nézek és egy pillanatra elgondolkodom.-Jah, ez? Ez, csak limonádé...Nem akartam alkoholt inni...Kissé nehezen bírom.-mondom ahogy halkan nevetek saját gyengeségemen.-Asszem kivis vagy milyen.-oda hajolva iszok bele és elgondolkodva ízlelgetem.-Vagy nem...Valami keserűs gyümölcsöt iszok.-nézek vissza rá és megint vigyorgok majd le nézek a kezeimre amik idegesen járnak az ölembe. Basszus, Leo szed már össze magad! Ennél szánalmasabban nem festhetek. Biztos majd ezzel a suta viselkedéssel megnyered Kaint...-Itt hagyattam neked egy itallapot, hogy ne keljen várnod míg hoznak neked. Meghívlak, szóval válasz nyugodtan.-mondom gyorsan terelve, saját gondolataimat is és szeretnék rá figyelni.-Hogy vagy ma? Milyen volt a munka ma?-kérdezem ahogy finom mosolyt eresztek és, hogy ne babráljak a kezeimmel felrakom őket az asztalra.-Ebédnél, szerettem volna...egy kávéra invitálni téged, csak a többiek szóltak, hogy rövidebb szünetünk lesz mert nagyon bele akarnak húzni a munkába. Lehet lesz áttörés is.-részletezem miközben figyelem őt és óvatosan megemelve a poharamat iszok egy kortyot.

zene | jegyzet |
Leo Drom

Inside of me, I will be angel, or a devil

Leo Drom

Tartózkodási hely :
Long Beach
Hozzászólások száma :
7
Join date :
2020. Jul. 01.
Age :
34

Kávé, csak mert kedvellek. Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Kávé, csak mert kedvellek.   Kávé, csak mert kedvellek. EmptyVas. Dec. 20, 2020 10:28 pm

MyLeo  & Kain
 "I LIKE IT WHEN YOU SMILE, BUT I LOVE IT WHEN I'M THE REASON"



Nehezen szedem magam össze annyira, hogy elinduljak végre, mert a végén még elkésnék, és utálok késni. Kínosan pontos vagyok, így már percekkel a megbeszélt idő előtt sétálok Leo felé, aki észre is vesz. Egyetlen pillanatra támad fel a félelmem hogy lehet hogy nekem nem kellene itt lennem, de elüldözöm. Élvezem a Leoval töltött időt, beszélgetést és szórakozást, csak egyszerűen a múltkori alkalom után... még annyit sem aludtam mint amúgy szoktam. Ébren tartott és nem tagadom hogy foglalkoztatott is a kérdés, hogy mit éreztem abban a pillanatban, de nem volt... rossz. Csak szokatlan, és eddig... eddig azt hittem hogy minden rendben lehet velem és Chels-el, de mégis.. Amit Leoval éreztem, egészen más volt. Sokkal érzékibb, intimebb és most enyhén zavarban vagyok ahogy letelepszem vele szemben és felmosolygok rá.
- Tudom, tudom, csak siettem volna de... épp csak ideértem - mosolyodom el halványan ahogy kezembe veszem az itallapot.
- Hm, kivis. Jól hangzik, lehet én is azt kérek. Meg egy kávét, mert ma még csak egyet ittam- forgolódok és le is intem a pincért hogy rendeljek egy kivis limonádét, mert az jó lesz nekem.
- Jajj ne legyen keserű. Az édes dolgokat szeretem inkább - mosolyodom el könnyedén, ahogy visszanézek rá.
- Nem, nem. Múltkor is te hívtál meg, most én jövök - tiltakozom egy kicsit, ahogy lovagiaskodik, de nem hagyhatom.
- Kérlek Leo - teszem hozzá, és figyelmesen hallgatom a szavait mint mindig. Felsóhajtok és lemondóan intek a kezemmel.
- Ne is beszéljünk róla. Bolondok háza volt komolyan. A diákjaim elfelejtették hogy ZH-t írnak, Ronnie terhes és ennek megfelelően hisztéria rohamot kapott hogy nem fog a kedvenc kék tolla és a konyhában is volt egy kis dugulás, mert valami észlény a spagettijét a csatornába eresztette - sorolom neki hogy mi minden volt az, ami fejfájásra késztett ma kora reggeltől, és rágyújtok egy szál cigire ahogy hátradőlök.
- Na és neked milyen napod volt? Miféle áttörés? - kérdezgetek hiszen ma fejreállni sem volt időm. Megemelem a poharamat én is, és őt vizslatom ahogy mesél. Kedves hangszíne van és valahogy kölykös arca. Szimpatikus, de ... ha máshogy ézem.... hogyan nézem? Hogyan kellene rá tekintenem ezután? Nyilvánvalóvá tette mit szeretne, én pedig nem utasítottam el, tehát...
- Nahát, én neked szurkolok. Te leszel az áttörő, hidd el nekem - hiszen én bízok benne és szeretném ha sikerülne neki. Régóta dolgoznak már ezen a projekten és megérdemlné ő is, és a többiek is hogy sikerük legyen.
- Még én sem ebédeltem, mert nem hagytak nekem időt rá - vallom be, bár én ezekről rendszerint el szoktam feledkezni.


Kain Dixon

Inside of me, I will be angel, or a devil

Kain Dixon

Hozzászólások száma :
5
Join date :
2020. Jul. 01.

Kávé, csak mert kedvellek. Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Kávé, csak mert kedvellek.   Kávé, csak mert kedvellek. EmptySzomb. Jan. 02, 2021 8:53 pm

Get you the moon...


Ismerve mennyire nehéz melegként ismerkedni már annak is örülök, hogy eljött. Jó ez így nem igaz, mert el mész egy meleg bárba és ott ha akarod ha nem, úgy is megtalál valaki, vagy társkereső is, de...sose voltam jó abban, hogy valakit szavakkal meghódítsak. Általában sose vettek komolyan, vagy én nem vettem komolyan. Jó, nem mondom azt, hogy nem használtam néha én is ki az estéket, de az a Leo egy teljesen más Leo. Kain nem hiszem, hogy díjazná. Sose tudtam eldönteni egyáltalán ki díjazza. Ahogy azt mondja ő akar fizetni megrázom a fejemet.-Neeeem, jól esik ha állhatom a részedet is...-folytatnám de ahogy azt mondja "kérlek Leo"...basszus ez annyira cuki...amikor ilyesmiket csinál annyira édes, kedvem lenne megenni. Fuh, azt hiszem teljesen elment az eszem. Pislogok párat és nyelek egyet.-Akkor...most te aztán, ha legközelebb én.-egyezek ki magammal leginkább ahogy rá nézek. Hallgatom ahogy neki áll mesélni mi volt a felső emeleteken míg mi az alaksorban szórakoztattuk egymást. Figyelem ahogy rágyújt és miközben beszél bele kortyolok az italba. Még mindig nem tudom, kivi vagy mi csodát iszom, bár egyáltalán nem érdekel. Iszom Kain minden szavát.-Asszem a spagettis sztorit Adam mesélte, mikor harmadszorra robbantotta ki magát az asztala mögül...-emlékszem vissza és tudom megfogadtuk nem mondjuk el egymás kísérleti bakijait de szeretném ha Kain is jobban érezné magát.-Túlságosan bele élte magát a mesélésbe és nem figyelt oda...-nevetek halkan ahogy vissza emlékszem, munkatársamra akinek a félarca tiszta korom lett, és az nap már nem tudom kinek a pólóját kapta meg, hogy ne csupasz mellkassal keljen haza mennie. Ahogy az áttörésről kérdez fújok egyet.-Igazából mi se tudjuk eldönteni, hogy most egy új anyagot fogunk felfedezni, vagy valami olyan elméleti számolást fogunk megvalósítani amit még senki. Sajnos a csapat két rész felé hullott, és most elsősorban a vitatkozás megy.-nevetek halkan ahogy bele gondolok mennyire el tud néha szabadulni az a sok kocka abba a pincerészlegbe. Viccesen szoktunk kinézni, sokszor jut az agymenők az eszembe.-Hát majd, meglátjuk megunom és egyedül neki állok akkor valószínűleg én leszek az.-nevetek halkan ahogy rá pillantok és hallgatom amit mond.-Sose eszel rendesen.-mondom szusszanva miközben figyelem és féloldalasan mosolyodom el.-Csomagolni fogok neked reggelit és mielőtt nekiállnánk a nagy hajtásnak, neked adom.-mondom.-Vagy az asztalodra csempészem.-iszok bele ismét a poharam tartalmába.-Bár ma én se vittem túlzásba a kajálást.-Igyekeztem ide, igazából haza mentem elvittem Brutuszt sétálni, aztán fürödtem és jöttem ide. De valamiért nem is hiányolom, hogy nem ettem ma még semmit.-Nah jó, így semmi jogom nincs, hogy beszóljak nem eszel.-nevetek és szemeibe pillantok ahogy figyelem. Nem szeretném róla le venni a tekintem, szeretem őt nézni van benne valami nyugalom számomra. De mielőtt túl kínos lenne inkább, le nézek az italomra és ismét bele iszok.

zene | jegyzet |
Leo Drom

Inside of me, I will be angel, or a devil

Leo Drom

Tartózkodási hely :
Long Beach
Hozzászólások száma :
7
Join date :
2020. Jul. 01.
Age :
34

Kávé, csak mert kedvellek. Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Kávé, csak mert kedvellek.   Kávé, csak mert kedvellek. Empty

Ajánlott tartalom

Inside of me, I will be angel, or a devil



Kávé, csak mert kedvellek. Empty
Vissza az elejére Go down
 

Kávé, csak mert kedvellek.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: California :: Long Beach :: Part-