Élvezet és fájdalom, forgatag és magány, mindez egyetlen helyen....

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Chatbox
Discord szerverünk
Sziasztok! A >>connect<< gombra kattintva meghívót kapsz a szerverünkre. Szeretettel várunk!
Legutóbbi témák

Milo Morris Tegnap 9:19 pm-kor

Luo Ya Tegnap 8:42 pm-kor

Kim Shangjue Tegnap 7:48 pm-kor

Chaol Christian Callahan Vas. Jan. 07, 2024 1:40 pm

Hudson Duncan Payne Hétf. Dec. 18, 2023 10:02 pm

Top posting users this month
Luo Ya
Lennél a.....  Vote_lcapLennél a.....  Voting_barLennél a.....  Vote_rcap 
Milo Morris
Lennél a.....  Vote_lcapLennél a.....  Voting_barLennél a.....  Vote_rcap 
Kim Shangjue
Lennél a.....  Vote_lcapLennél a.....  Voting_barLennél a.....  Vote_rcap 
Chaol Christian Callahan
Lennél a.....  Vote_lcapLennél a.....  Voting_barLennél a.....  Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Szer. Márc. 01, 2023 6:44 pm-kor volt itt.
Music box

Megosztás
 

 Lennél a.....

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
TémanyitásTárgy: Lennél a.....    Lennél a.....  EmptySzomb. Jún. 27, 2020 3:27 pm



Kapcsolat
Kapcsolatkereső, ha már adott a karaktered és keresed az életéhez fontos kapcsolatait. Néha jobb kialakítani egy kapcsolatot, mint meghirdetni Smile
Admin

Inside of me, I will be angel, or a devil

Admin

Hozzászólások száma :
50
Join date :
2015. Jan. 12.

Lennél a.....  Empty
Vissza az elejére Go down
https://california-live.hungarianforum.com
TémanyitásTárgy: Re: Lennél a.....    Lennél a.....  EmptySzer. Júl. 15, 2020 7:44 pm

Na, akkor itt van még egy doki, aki kapcsolatokra vágyik. Igaz, kicsit kevésbé tradicionális módon:
- kellene nekem pár barát. Lehet az illető férfi vagy nő, nem baj, ha négy-öt évvel idősebb vagy fiatalabb nálam, csak ne zavarja, hogy nem szívesen beszélek az egyetem előtti életemről. Találkozhattunk egyetemi buliban, a kórházban a rezidens éveim alatt, esetleg sport közben. Igazából ide még olyan is beleférne, akivel régen jártam, de rájöttünk, hogy nem szerelmi kapcsolatra teremtettek minket. Alapvetően olyat keresek, akit elhívhatok néha inni, hajlandó velem jönni vásárolni vagy egy smúzolásra, esetleg csinálhatunk pár kiló popcorn-t és tarthatunk horror film / Audrey Hepburn maratont
- kisebb merítés, orvos kollégákat is keresek, akiket ismerhetek. Lehet csak konzultációs cél, vagy akár az a fajta haveri kapcsolat, ahol összejövünk havonta egyszer és elmeséljünk a legfurább esetet név nélkül, amivel épp találkoztunk. Laza, baráti kapcsolat előnyben
- és rám férne egy szexpartner, aki nem akar többet tőlem, mint néhány élvezetes órát munka után. Ebből nem tervezek szerelmi szálat kihozni, csak valakit keresek, akit nem zavar, ha feszültség levezetésnek használom. Hogy mik a te érzelmeid? Nem tudom és nem is érdekel. Légy több mint 21 és tárgyalhatunk bármiről. Biszex vagyok, nemi megkötés itt sincs
- valamint van némi ötletem egy kis cica harcra és beszólogatásra, ha vállalod a látszólag idegesítő szomszédom szerepét. Azét, aki akkor kel hajnali fél ötkor, mikor én későn értem haza; hajlamos megjegyzéseket tenni a reggel távozó vendégeim teljesítményére, mivel mindent hall a közös hálószoba fal miatt; esetleg gyilkos szemekkel figyel, ha hajnali háromkor vágy lohasztásnak benyomom a hifin a gyereksírást, mert nem tudok tőle aludni. Semmi komoly, amihez ügyvéd vagy főbérlő kell; de sok kicsi szúrást oszthatunk ki a másiknak

Nagyjából ennyi, ha valakinek eszébe jut valami, amihez a kissé sötét lelkű plasztikai sebészem jól jönne, ne habozzon rám írni Very Happy
Ruby Simmons

Inside of me, I will be angel, or a devil

Ruby Simmons

Tartózkodási hely :
Ágy?
Hozzászólások száma :
3
Join date :
2020. Jul. 12.

Lennél a.....  Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Lennél a.....    Lennél a.....  EmptyPént. Nov. 27, 2020 10:59 pm

Szép napot/estét a népnek! bounce

Leginkább olyanokhoz szólnék kikkel ugyan abban a munkakörben, játszunk-e vidéken, (de persze bárkivel játszok szívesen Smile).
Keresem a társam, esetleg mentoromat, aki több ideje benne van a szakmába és túl buzgó érzésemet a munka iránt kordában segít tartani. Néha nevelne pár tanácsot az agyamba, esetleg normális keretek között vitatkozunk. Az is lehet, hogy te nem tudtál róla, új társad lesz és egyáltalán nem örülsz nekem, szóval a viszonyunk kissé nehéz lábakon is indulhatna. Vagy ha ez nem is, hamar zöld ágra is verődhetünk egyből. Szóval keresem a vérbeli California-i nyomozót aki szívesen osztozkodna velem, és segítene a város megismerésében. Esetleg pár alvilági kapcsolatokat is összeszedhetünk. Very Happy

Várok persze mást is, és egy közös ötletelés után, nem vagyok én semmi elrontója! Very Happy
Marshall Montgomery

Inside of me, I will be angel, or a devil

Marshall Montgomery

Tartózkodási hely :
Los Angeles
Hozzászólások száma :
3
Join date :
2020. Nov. 24.
Age :
31

Lennél a.....  Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Lennél a.....    Lennél a.....  Empty

Ajánlott tartalom

Inside of me, I will be angel, or a devil



Lennél a.....  Empty
Vissza az elejére Go down
 

Lennél a.....

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Regisztráció előtt :: Hírek-